0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Бензиновий або дизельний генератор вибрати

Що вибрати - бензиновий або дизельний генератор?

Якщо Ви зважилися на придбання генератора, перед покупкою потрібно врахувати всі плюси і мінуси і, зробивши відповідні висновки, вибрати той, який підійде найкращим чином. Перед тим, як приступити до вибору електрогенератора, необхідно замислитися над питаннями:

 • яка потужність приладів, що підключаються, і пристроїв;
 • необхідна тривалість роботи в безперервному режимі;
 • наскільки часто потрібно його підключення.

В першу чергу, слід визначити, скільки і яких приладів буде одночасно працювати від генератора. При підрахунку загальної потужності електроприладів, що підключаються, слід враховувати силу пускового струму, оскільки він іноді може перевищувати номінальну потужність самого електрогенератора. Це означає, що при роботі водяного насоса з пусковим струмом в 3 кВт, маючи генератор з аналогічною потужністю, Ви зможете користуватися виключно насосом. Інші пристрої призведуть до перевантаження устаткування і, як наслідок, до скорочення його ресурсу. Якщо Ви плануєте одночасно користуватися холодильником, пральною машиною, бойлером та опалювальним устаткуванням, в цьому випадку більше підійде дизельний генератор, який має більш широкий діапазон потужностей.

Який з генераторів краще

Якщо порівняти дві ідентичні за потужністю моделі бензинового і дизельного генератора, то це єдине, в чому вони схожі. Кожен з електрогенераторів володіє тими чи іншими плюсами або мінусами. Порівнявши їх достоїнства і недоліки, можна зробити певні висновки і вирішити, який з них максимально відповідає Вашим вимогам.

Особливості дизельного агрегату:

 • солярка не створює вогненебезпечних випаровувань і безпечніша;
 • значний ресурс двигуна;
 • безпроблемний запуск при температурі навколишнього середовища до -5 градусів, для більш низьких температур потрібні присадки до солярки;
 • економічний - в середньому, споживання палива нижче на 30% в порівнянні з бензиновим;
 • шумний, з більш шкідливими вихлопами. Рекомендується встановлювати в окреме приміщення, бажано подалі від житлової частини будинку.

Бензиновий апарат характеризується наступними моментами:

 • більш низька вартість;
 • допускається установка поруч з будинком або безпосередньо в приміщенні, обладнаному витяжкою;
 • набагато легші по вазі щодо дизельного електрогенератора;
 • справляється із завданням при температурі до мінус двадцяти градусів;
 • простий в обслуговуванні, досить вчасно міняти масло і стежити за станом свічок.

Виходячи з вищенаведеного, можна зробити висновки: якщо відключення електроенергії відбувається нечасто і на короткий час, то бензиновий генератор підійде найкращим чином в якості резервного джерела живлення. І навпаки, при тривалих відключеннях електрики ідеальним варіантом для тривалого енергопостачання стане дизельний електрогенератор. Незважаючи на значну вартість, таке обладнання окупиться через невеликий проміжок часу.

Генератори від ЕСКО

В інтернет-магазині нашої компанії можна вибрати електрогенератори від виробників зі світовим ім'ям. На сайті компанії esco.ua Ви знайдете обладнання, яке працює на бензині або на солярці, з однією або трьома фазами. На всі товари, придбані у нас, надається гарантія, а при необхідності, компанія ЕСКО виконує післягарантійне обслуговування у власному сервісному центрі. Зателефонувавши за номером гарячої лінії, Ви можете розраховувати на професійну консультацію представників магазину, які дадуть відповідь на Ваші запитання по товарах, представленим в каталозі.