0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Бензокоса або електрокоса що краще

Огляд обладнання для догляду за газонами і присадибними ділянками

Необхідно привести в порядок газон або присадибну ділянку? В цьому Вам допоможе спеціальне обладнання - електрокоса або бензокоса. Принцип роботи обох виробів однаковий, а ось влаштовані вони по-різному. Їх відмінність полягає в джерелі енергії.

Якщо постало питання про те, що ж вибрати: бензокосу (мотокосу) або електрокосу, то тут необхідно розуміти наступне:

  • площа, яку буде обробляти дане обладнання;
  • тип зелених насаджень - буде це тонка трава, чагарники або жорсткі стебла рослин;
  • характер оброблюваної поверхні (рівна, з горбками і нерівностями, з важкодоступними місцями);
  • мета придбання - для професійної або періодичної роботи на присадибній ділянці;
  • вплив технічних характеристик на роботу обладнання (потужність, конструктивні особливості, витрата палива, екологічність і т.д.);
  • безшумність роботи;
  • вартість.

У кожної з цих моделей є свої сильні і слабкі сторони, тому все залежить від того, які вимоги висуваєте саме Ви до даного устаткування.

Що ж краще: мотокоса або електрокоса?

Однозначної відповіді на це питання немає. Будь-який вид обладнання може стати для Вас хорошим помічником в різних ситуаціях.

  • Електрокоса - цей інструмент з упевненістю можна назвати екологічним, які працюють без вихлопних газів і шуму, що не вимагає періодичних технічних оглядів і не залежним від кількості палива, але поряд з цим він застосовується лише там, де є джерело електроенегії, що унеможливлює роботу на віддалених і важкодоступних місцях. Потужність двигуна у такого обладнання менше, ніж у бензокоси. Мінусом також є відсутність можливості працювати в будь-яку погоду. Використовуючи електрокосу, необхідно пам'ятати про дріт і в зв'язку з цим розраховувати свою траєкторію пересування.
  • Бензокоса - обладнання з потужним двигуном, тому у агрегату більше можливостей при збиранні різних видів рослин. Плюсом можна також назвати мобільність цієї техніки, можливість її використання на віддаленій місцевості без прив'язки до джерела енергії. Однак, така техніка вимагає більш ретельного догляду, технічних оглядів, заміни запчастин. Вона є більш потужною і, в зв'язку з цим - більш гучною, порівняно з електрокосою. Мінусом також є і продукти згорання палива - вихлопні гази, що впливають на екологію і умови роботи. Є залежність від витрати пального, тобто завжди необхідно мати запас палива, щоб не переривати роботу.

Завдяки цьому короткому огляду Ви зможете реально оцінити кожну з моделей і прийняти рішення про придбання однієї з них.

Вибираємо і замовляємо товари на esco.ua

Інтернет-магазин "ЕСКО" пропонує придбати обладнання для догляду за газонами і присадибними ділянками в асортименті. З урахуванням зазначених вище критеріїв вибору і опису переваг і недоліків кожної з них, можна вибрати і замовити необхідне обладнання самостійно. Якщо це не вдалося зробити, то, передзвонивши нашому менеджеру і задавши всі Ваші питання, можна сміливо діяти у виборі тієї чи іншої продукції.

Постійно діюча система акцій і розпродажів зробить Вашу покупку більш привабливою. Вироби хорошої якості за оптимальними цінами, з найкращим співвідношенням "ціна-якість" - ось що відрізняє товари, представлені в нашому інтернет-магазині. Ми є представниками фірм-виробників багатьох товарів, включених в каталог нашого інтернет-магазину. У зв'язку з цим, Ви зможете придбати вироби з гарантійним терміном обслуговування безпосередньо від виробників.

Інтернет-магазин "ЕСКО" - ми працюємо для Вас!