0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Електрична ланцюгова пилка яка краще

Огляд: яка електрична ланцюгова пилка краще підійде саме Вам?

Існує багато виробників ланцюгових електропилок і бензопилок: вітчизняні та зарубіжні, елітні і бюджетні, з великим і малим асортиментом виробів. Але при виборі звертати увагу потрібно не на це. «Хороших» і «поганих» виробів не існує: найкраща пилка покликана виконувати потрібний Вам обсяг робіт.

Якісь пристрої здатні добу відчайдушно валити ліс (дуби і акації поряд з соснами), доля інших - скромні роботи в саду і на будівництві. Зрозуміло, ціна цих електропил буде кардинально відрізнятися: професійні моделі коштують у кілька разів дорожче побутових. Тут важливо покупцеві визначитися з метою покупки: для чого він вибирає ланцюгову електричну пилку? Для домашньої роботи абсолютно не потрібний дорогий, важкий, потужний агрегат з великими зубами. У той же час, і для валки лісу побутові пилки - лише викинуті кошти. Зараз ми проведемо огляд такого інструменту, як електричні ланцюгові пилки: на що звертати увагу покупцеві?

Яку вибрати найкращу ланцюгову електропилку для дачі

Сучасні електропилки мають трохи характеристик: потужність мотора, довжина шини і крок ланцюга. Але саме вони визначають мету використання і клас пристрою. Ланцюгова електрична пилка зможе або не зможе виконувати необхідні функції, відштовхуючись від них: саме на характеристики потрібно дивитися при виборі.

Потужність двигуна - основоположний параметр. Саме він визначає клас вироби - побутова, напівпрофесійна та професійна (промислова) модель.

  • Від 1.5 до 2 кВт - побутові. Даний мотор досить слабкий, він не зможе взяти міцну породу дерева, працювати більше години на добу і навіть впоратися з шиною 50-90 см завдовжки. Для промислових цілей вона не придатна, але для дачі - в самий раз. Пилка досить легка, а також не вібрує в руках, легко заводиться і абсолютно безпечна навіть для недосвідченого пильщика. Легко обріже непотрібні сучки і заготовити дрова.
  • Від 2 до 3 кВт - напівпрофесійні. Цей мотор дозволяє орудувати довшими шинами: 40-50 см. Такі вироби можуть працювати і з проблематичними породами дерев: великими стовбурами акацій, дубів, ясенів. Але, як і побутові, нетривалий час: після години роботи варто звільнити пристрій від експлуатації в цей день.
  • Від 3 до 9 кВт - промислові. Це потужні мотори, здатні справлятися з найважчими шинами і товстими стовбурами. Працюють цілодобово: професійні лісоруби використовують їх для валки дерев.

Розширені можливості пошуку вибору електричної ланцюгової пилки

Шина - так називають «полотно» електропилки, на яке намотаний ланцюг. Чим більше довжина, тим практичніше пристрій. Кожна ланцюгова електрична пилка має свій рекомендований діапазон довжини шин: вибирати можна тільки в цій межі. Які існують різновиди?

  • Шина 25-40 см - сучкоріз: ідеально підходить для обрізання гілок в саду на деревах, що розрослися. Сад буде доглянутий, але товсті стовбури буде розпилювати проблематично. Також зручний для дрібних будівельних робіт: ремонт паркану, настил підлоги і т.д.
  • Шина 40-60 см - оптимальний варіант для більшості пристроїв: не вимагає потужного двигуна, але при цьому здатна справлятися з товстими стовбурами дерев. Ви можете встановити таку шину на більшість побутових, напівпрофесійних або промислових пилок.
  • Шина 60-90 см - шини, які впораються з абсолютно будь-яким завданням. Навіть величезний дуб або 10-метрова тополя буде спиляно при наявності потужного двигуна і великого ланцюга. Але з такими шинами можуть працювати тільки промислові вироби: слабкий мотор її не витягне.

Крок ланцюга - відстань між зубчиками і їх розмір. Не варто шукати логіку в цифрах цього параметра: потрібно просто запам'ятати - він визначає, наскільки ланцюг великий. Ланцюг купується окремо: вибір ланцюгової електропилки від цього параметра практично не залежить.

  • Крок 0.325 - низькопрофільний ланцюг з мініатюрними зубчиками. Характеризується дуже рівним, акуратним, точним зрізом: оптимальний варіант для спилювання гілок і розрізання дощок для ремонтних робіт.
  • Крок 1 \ 4 - практично ідентичний попередньому параметру: для столярних ремонтних робіт ланцюг зручний, але для дрів занадто слабкий.
  • Крок 0.375 (3 \ 8) - ланцюг з великими зубами, яку встановлюють на вироби абсолютно будь-якого класу. Відрізняється не найакуратнішим зрізом (практично непридатна для точкового розпилу), але зате без проблем бере великі колоди і гілки дерев. Для більшості садових робіт краще вибирати саме цей ланцюг.

Отже, електрична ланцюгова пилка - це виріб для строго визначених потреб: рейтинг їх влаштовувати не завжди доречно. Яка ланцюгова електропилка добре підійде Вам - не підійде сусідові, і навпаки.

esco.ua: електропилки та інші інструменти для Вас

Ласкаво просимо в онлайн-супермаркет інструментів для столярних, слюсарних і городніх справ. Тут Ви знайдете кращі електричні ланцюгові пилки. У нашому магазині Ви не тільки зможете замовити потрібний побутовий або промисловий інструмент, а й отримати інформаційну підтримку від менеджера або консультанта. Якщо знадобилася ланцюгова електрична пилка і потрібен гарна порада з її вибору - зверніться до нашого фахівця, і він допоможе Вам підібрати оптимальний варіант.

Ви зможете самі виставити рейтинг електричних ланцюгових пилок: пилки по ціні, наявності і іншим параметрам. Доставка по Україні здійснюється за допомогою транспортних компаній, але менеджери не залишать Вас наодинці з проблемами. Фахівці проконтролюють, щоб товар досяг Ваших рук. Купуйте товари в магазині ЕСКО!