0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Як використовувати дриль як шуруповерт

Відмінні якості дрилі і шуруповерта

Дриль - це інструмент, призначений для свердління отворів в дереві, металі або пластику. Її особливостями є висока потужність - від 300 до 1.4 Вт і велика кількість обертів: 2000 - 3000 оборотів / хвилину. Вона більш масивна, ніж шуруповерт. Працювати дрилем в важкодоступних місцях незручно. Цей інструмент призначений для виготовлення отворів заданого розміру з чіткими краями.

Шуруповерт - інструмент для закручування шурупів і саморізів. Його потужність, в більшості випадків, менше, ніж у дрилі. Він компактний і легкий. Кількість оборотів - близько 400. Така швидкість дає можливість контролювати роботу і уникати пошкодження витратних матеріалів. Шуруповерт має обмежувач, який не дає вкручувати саморізи і шурупи на більшу глибину, ніж необхідно.

Кожен інструмент найбільш пристосований до свого типу роботи. Якщо Ви плануєте багато і часто вкручувати і свердлити, то краще придбати два інструменти. Але якщо подібні роботи доводиться виконувати час від часу, використання одного найбільш універсального приладу виправдовує себе.

Особливості застосування дрилі як шуруповерта

Спробуємо розібратися, чи можна використовувати дриль як шуруповерт.

Дриль з функцією шуруповерта повинна мати:

  • перемикач швидкостей з 1 на 2;
  • реверс;
  • відносну легкість і компактність;
  • шнур близько 3 м, якщо це мережевий інструмент;
  • затискний патрон для швидкої зміни насадок;
  • регулятор оборотів;
  • спеціальні насадки.

Для того, щоб не зірвати голоіку шурупа, повинні використовуватися малі обороти, тобто 1-а швидкість. Через відсутність обмежувача глибини закручування дриль потрібно буде вчасно висмикнути, що вимагає певної навички.

Асортимент електротоварів в магазині "ЕСКО"

В інтернет-магазині "ЕСКО" можна придбати професійний і побутовий електроінструмент брендів BOSCH, Cedima, DeWALT, BLACK + DECKER, STANLEY. Вся продукція сертифікована, на неї надається гарантія. Компанія має свої сервісні центри в Києві, Одесі, Дніпрі. Є прокат обладнання, щоб подивитися на товар в роботі. Власний склад понад 1500 м2 забезпечує безперебійність поставок.

Доставка продукції на суму понад 1000 грн безкоштовна по Києву та іншим містам України. Для юридичних осіб є можливість працювати за безготівковим розрахунком.