0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
 044 334 59 46 095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Як вибрати дриль для будинку

Дриль для домашнього використання: нюанси вибору

Гарна, надійна дриль в будинку - необхідний інструмент. З її допомогою можна зібрати меблі, повісити полки або картини, зробити штроби під проводку і багато іншого. Для того, щоб визначитися, яку дриль для будинку Вам краще вибрати, потрібно знати типи завдань, які будуть вирішуватися з її допомогою. Хоча електродриль для домашнього використання відрізняє універсальність, але у кожного класу моделей інструментів є свої особливості і призначення.

 • Безударний дриль - це пристосування, яке дасть можливість свердлити максимально акуратні і точні отвори. Вона має невеликі розміри і вагу. Завдяки своїй вузькій спеціалізації, дриль максимально пристосована для виконання завдань, які перед нею стоять.
 • Ударний дриль - суміш простої електродрилі та звичайного перфоратора. Він має не лише режим свердління, але і режим свердління з функцією удару. Додаткова функція ускладнює прилад і зменшує чіткість свердління, але дає можливість працювати з матеріалом більшої твердості, наприклад, з бетоном. Пам'ятайте, що це не перфоратор, занадто великих навантажень інструмент не потягне. У приладі бажаний перемикач режимів з ударного на звичайний.
 • Дриль-шуруповерт буде незамінний, якщо Ви часто збираєте меблі на дому. Він не годиться для свердління отворів в матеріалах підвищеної твердості. Такий інструмент повинен мати регулятор швидкості і сили, можливість переходу на реверс.
 • Дриль електричний кутовий - призначений для роботи з важко прохідними місцями. В її конструкції є вал, який обертається, розташований перпендикулярно до корпусу. Такий прилад не має функції перфоратора і його потужність дещо менше, ніж у інших інструментів.

Технічні характеристики електродрилі для будинку: на що звернути увагу

Відмінні риси гарної побутової дрилі: надійність, ергономічність, безпека, універсальність. Інструмент повинен бути зручним навіть при роботі однією рукою, легким, компактним і досить простим в експлуатації. Побутова дриль відрізняється від професійної тим, що не може довгий час працювати без відпочинку, так як не має захисту від перегріву. Потрібно чергувати 20 хвилин свердління з 20 хвилинами відпочинку.

Для побутової дрилі ненаголошеного типу достатньою буде потужність в 500 - 600 Вт, для ударної - 600 - 1200 Вт. Чим більше потужність - тим вище вага приладу. Зверніть увагу на швидкість обертання - чим більше цей показник, тим чіткіше отвори. Висока швидкість не підходить для закручування шурупів, де вона повинна бути приблизно 500 оборотів / хвилину. Саме тому варто вибирати дриль з функцією регулювання швидкості обертів.

Якщо у Вас в планах - часта зміна насадок в приладі, то краще придивитися до інструменту, який має патрон. У ньому міняти свердла набагато швидше, ніж в патроні з ключем, хоча останній і надійніше.

За типом джерела живлення дриль може бути мережевий і акумуляторний. Виріб з акумулятором - менш потужніший і його потрібно правильно зберігати. Термін життя елементів живлення складає 1.5 - 2 роки. Коли без подібної дрилі не обійтися, краще зупинити вибір на Li-Ion типі батареї.

При виборі дрилі для будинку потрібно врахувати присутність додаткових корисних функцій.

 • Плавний пуск - допомагає уникнути ривків, перевантажень і помилок.
 • Фіксатор кнопки "пуск" - можна перетворити дриль в стаціонарний верстат.
 • Стабілізатор частоти обертів - підлаштовує інструмент під роботу з кожним з матеріалів.
 • Перемикач швидкості обертів.

Європейська якість в магазині "ЕСКО"

Інтернет-магазин "ЕСКО" пропонує вибір дрилів провідних європейських виробників: BLACK + DECKER, BOSCH, Cedima, DeWALT, STANLEY, STANLEY PT. Ви можете придбати якісний інструмент як з додатковими функціями, так і без них. Яка дриль найкраща саме для Ваших завдань? Консультанти допоможуть Вам вибрати оптимальний інструмент.

Наші переваги:

 • досвід роботи в цій області більше 22 років;
 • прямі поставки з Європи;
 • власні демонстраційні майданчики;
 • гарантійне і післягарантійне обслуговування в наших сервісних центрах;
 • склад площею понад 1500 м2;
 • безкоштовна доставка товару вартістю понад 1000 гривень;
 • наявність прокату інструментів.

Надсилайте Ваші запити будь-яким зручним способом.