0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Як вибрати перфоратор для дому

Основні характеристики і функції перфоратора

Перфоратор - прилад, оснащений ударним механізмом. Він призначений для буріння отворів в твердих матеріалах, таких як бетон, цегляна стіна, метал.

Основних характеристик даного пристрою декілька.

  • Енергія удару (Дж). Від цієї характеристики залежить діаметр отворів, які може пробурити інструмент. Для побутових потреб краще взяти прилад з параметрами до 2-х Дж.
  • Швидкість обертання шпинделя (оборотів / хвилину). В середньому, цей показник дорівнює 500 - 1500, але буває і 4000 - 5000 оборотів / хвилину.
  • Частота удару або кількість ударів поршня за хвилину. Від цієї характеристики залежить швидкість буріння.

Вага інструменту безпосередньо залежить від його потужності. За цим показником перфоратори діляться на:

  • легкі - до 3 кг., потужність до 800 Вт, енергія удару до 3 Дж;
  • середні - до 5 кг., потужність до 1000 Вт, енергія удару 3 - 10 Дж;
  • важкі - понад 5 кг., потужність більше 1000 Вт, енергія удару від 10 - 30 Дж.

Для будинку хорошим вибором перфоратора буде легка модель, так як її характеристик вистачить для побутових потреб. Такий інструмент буде оптимальним за ціною, вагою та габаритами. Якщо ж Вас чекають складніші роботи, то можна вибрати середню вагу пристрою.

Огляд перфораторів для будинку - на що звернути увагу

Ключовою відмінністю побутового інструменту від промислового є час безперервної роботи. Перфоратору для будинку потрібна перерва через відсутність захисту від перегріву. 20 хвилин роботи повинні змінювати 20 хвилин відпочинку. Це не означає, що побутовий інструмент має просту структуру. Який перфоратор вибирають для домашніх робіт? Це інструмент, який має легкість, компактність, універсальність, доступність ціни, надійність конструкції і електронної начинки.

В основному, перфоратори для будинку мають горизонтальне розташування двигуна і патрона типу SDS Plus. Така конструкція забезпечує компактність і зручність в експлуатації.

Залежно від кількості режимів пристрою ділять на:

  • однорежимні, які можуть тільки свердлити;
  • дворежимним приладам доступні свердління з ударом і без. Роблять свердління в кам'яній і бетонній стіні товщиною до 1 см;
  • трьохрежимні - найбільше мають попит. Окрім попередніх, їм доступна функція довбання. Таким пристроєм можна руйнувати і демонтувати, але тільки в невеликих обсягах.

Рейтинг перфораторів для будинку від магазину "ЕСКО"

Інтернет-магазин "ЕСКО" пропонує вибір перфораторів відомих виробників BOSCH, DeWALT, BLACK + DECKER, STANLEY. Кожен виробник має в своїй лінійці товар, який прекрасно послужить в побуті. Кращий вибір - це пристрій, що оптимально підходить під Ваші задачі. Лідерами є товари фірм BOSCH і DeWALT.

Бренд BOSCH представлений 9 найменуваннями інструментів. Хороший вибір для будинку - перфоратори потужністю від 650 - 800 Вт і вагою до 3 кг. Перфоратори німецького виробника забезпечені запобіжною муфтою, блокаторами обертання і удару, поворотним щіткотримачем, шарнірним кріпленням кабелю, м'якими накладками для ручок, зручним патроном. Це компактні, легкі, надійні і потужні інструменти.

Бренд DeWALT в магазині "ЕСКО" представляють 43 моделі. Є акумуляторні і мережеві варіанти. Представлені зразки мережевих перфораторів для будинку мають потужність 650 - 800 Вт, електронне регулювання швидкості, запобіжну муфту, систему захисту від пилу, прогумована рукоять.

Який з цих перфораторів взяти в будинок - вирішувати Вам. Всі вони мають гарантію якості від заводу-виробника і відповідні сертифікати. Доставка товару - безкоштовна. У магазині регулярно проходять акції, анонси яких Ви можете побачити на нашому сайті. Якщо хочете визначити, який перфоратор для дому краще вибрати, можна скористатися прокатом інструменту.

Компанія "ЕСКО" надає гарантійне та післягарантійне обслуговування в своїх сервісних центрах в Києві, Одесі та Дніпрі.