0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Як вибрати пилку

Яку пилку вибрати?

Пилка - інструмент для розпилювання різних матеріалів: головним чином, деревини, але деякі інструменти здатні впоратися з металом, пластиком і навіть каменем. Зараз в будівельних супермаркетах представлено стільки різновидів пилок, що новачок не відразу і зорієнтується у виробах. Життя продиктувало безліч потреб, з якими стикаються представники різних професій. Для самих різних потреб були створені і різні типи пилок. Тому не варто поспішати з вибором, напевно для Ваших цілей була вже винайдена та сама, спеціальна, зручна, ідеально вирішуюча завдання пилка. Варто розглянути вироби докладніше.

Різновиди інструменту

При розпилі дерева або іншого матеріалу потрібно добитися різного результату. Хтось має справу з товстими натуральними колодами, а хтось - з акуратним строганим брусом. Робочим може знадобитися пиляти деревину на рівні шматки, вирізати отвір з великої фанери або ж виточити ювелірний візерунок з деревного або пластикового бруска. Тому існує велика різноманітність пристроїв.

 • Електролобзик - електронна досконала модель лобзика: немає потреби витягувати полотно і працювати ручкою. Інструмент підходить для вирізання різноманітних візерунків: квітів, букв, тварин, орнаменту з дерева, пластика і інших твердих матеріалів. Майстер повинен просто водити полотном по потрібному контуру.
 • Циркулярна - пилка з зубчастим диском. Підійде для випадків, коли необхідний акуратний, чистий розпил порівняно тонких дощок - без ризику їх зламати. Виріб універсально: існують диски, здатні працювати по металу, декоративному каменю, бетону.
 • Шабельна, або електроножівка - електричний варіант ножівки по дереву: мотор автоматично здійснює зворотно-поступальні рухи полотном. Втім, дерево - не єдиний допустимий до обробки матеріал: кераміка, пластик, декоративний камінь, піноблоки і навіть скло йому «по зубах».
 • Ланцюгові - бензинові і електричні пилки, навколо шини яких обертається ланцюг. Підійдуть для грунтовних робіт на дачі: заготівлі дрів, будівельних робіт, спилювання гілок дерев. Відрізняються грубою роботою: для чистого розпилу краще вибрати інший варіант. Бензопилка не прив'язана до електромережі.
 • Торцювальна - підвид циркулярної пилки: забезпечена додатковою підставкою для установки на столах, брусах та інших горизонтальних поверхнях. Призначена для поздовжніх чистих розпилів, незамінна при будівельних роботах.

  Яка пилка добре підійде саме Вам? Все залежить від особисто Ваших потреб і переваг. Спеціальні вироби завжди кращі за універсальні.

  Esco.ua: великий вибір інструментів

  Вас вітає супермаркет інструментів і аксесуарів: Ви тут зможете знайти будь-який пристрій для своєї роботи. Ми пропонуємо широкий вибір ручного і електричного інструменту, садової техніки, верстатів. Дрилі, гайковерти,цвяхозабивачі, перфоратори і вимірювальний інструмент допоможуть Вам зробити масу домашніх будівельних робіт. Косарки та кущорізи допоможуть навести порядок в саду. Перегляньте каталог товарів ЕСКО: Ви знайдете масу корисних речей.