0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Яка ручна циркулярна пилка краща

Ручна циркулярна пилка: яка краще?

Як стверджують всі без винятку виробники, кращих і гірших дискових пилок не існує: кожна служить своїм, строго визначеними цілям. Якщо який-небудь «майстер» або «народний умілець» починає ділити інструмент на хороший і поганий - це перший тривожний дзвіночок: цілком ймовірно, що порадник не вміє правильно користуватися виробом. Зрозуміло, існують елітні бренди дискових пилок і маловідомі виробники, вироби з високим терміном служби і низьким, легкі і габаритні агрегати. Але ціна найчастіше прямо пропорційна якості: кожен покупець може вдало підібрати інструмент виключно для своїх потреб - робіт на дачі, в квартирі або промисловому будівництві.

На які характеристики звернути увагу

Циркулярна ручна пилка - досить простий інструмент: складається з диска, рукояток, мотора і регулятора величини пропила. Пиляє найрізноманітніші матеріали: від деревини до металу і цегли - потрібен тільки відповідний диск. Користувачеві часто потрібно звертати увагу тільки на один параметр - потужність, а габарити і величину пропила вже вибирати не доведеться. Отже, потрібно визначитися з метою перед вибором ручної циркулярної пилки.

  • Роботи в квартирі. Розпил ламінату, деревних або гіпсокартонних панелей, один раз в 5 років - легка робота. З нею впораються найлегші малопотужні пилки потужністю до 1 кВт. Вони мініатюрні, споживають мінімум електроенергії, прості і приємні в роботі. З ними впорається навіть користувач без найменшого досвіду подібних робіт.
  • Дача. Ремонт літньої кухні, даху, собачої будки, гаража, сараю і заготівля дрів - досить солідний обсяг робіт. Тут більше підійдуть середні циркулярні пилки потужністю близько 1,5 кВт. По можливості, варто вибирати велику величину пропила: 50-80 мм.
  • Промислове будівництво. Постійний розпил бруса, цегли, металу - солідні навантаження на інструмент. Тут підійдуть промислові вироби: з потужністю 1,5-2 кВт. Це, як правило, важкі класичні і заглибні пилки, мотор яких призначений для колосальних навантажень.

    Німецькі, японські і корейські вироби котируються вище, ніж представники Китаю або країн СНД. Але різниця полягає лише в рівні комфорту при проведенні робіт: перші пилки працюють трохи тихіше і чистіше. Сьогодні і виробник циркулярної пилки великої ролі не грає.

    Esco.ua: ручні пилки і інші інструменти для кожного майстра

    Вибір такого інструменту, як ручна циркулярна пилка - справа нескладна, але відповідальна: якщо не впевнені самі, зверніться за допомогою до нашого консультанта. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати вироби індивідуально для Ваших потреб і можливостей. Також є широкий вибір іншого ручного і стаціонарного інструменту: пилки, дрилі, верстати, відбійні молотки, електрорубанки, садові й побутова техніка. Відвідуйте наш магазин: Ви завжди знайдете тут чимало корисного!