0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Якої потужності генератор потрібен для приватного будинку

Якої потужності потрібен генератор для приватного будинку

Вибираючи генератор, перш за все, необхідно звернути увагу на його потужність, адже від цього залежить продуктивність агрегату. Невірно розрахувавши потужність, Ви зіткнетеся з такими наслідками, як відключення самого електрогенератора, пов'язані з перевантаженням двигуна, або його поломкою. Важливо знати, що тривале використання генераторної станції зі значними навантаженнями на граничних оборотах істотно знижує термін експлуатації, збільшуючи витрату палива. Недобір електроенергії, хоч і не впливає на коректну роботу обладнання, тягне за собою невиправдані витрати на пальне для працюючого вхолосту обладнання.

Як розраховувати потужність

Щоб розрахувати потужність генератора для будинку, який згодом буде коректно працювати і порадує тривалим терміном експлуатації, перш за все, необхідно провести повну інвентаризацію всіх освітлювальних і енергоспоживаючих пристроїв і приладів в будинку. Для цього підрахуйте сумарну кількість кіловат всіх пристроїв, що працюють від мережі. Якщо у Вас вийшла значна цифра, зробіть підрахунок пристроїв з урахуванням енергоспоживання першої необхідності, такими можуть стати: насосна станція, холодильник, електричний котел і освітлення. Відсуньте на другий план обладнання, без якого можна обійтися до появи електроенергії в мережі, наприклад, пральну машинку, праску, мікрохвильовку. Такі нескладні підрахунки допоможуть отримати необхідну кількість кіловат.

Всі генератори працюють за двома параметрами потужності:

  • номінальна - робоча, справжня потужність, при якій генератор працює тривалий час, до тих пір, поки не закінчиться паливна суміш в баку;
  • максимальна - має обмеження в роботі по часу: від декількох до двадцяти хвилин, після чого включається захист, який відключає реле, і обладнання зупиняється.

Наприклад, номінальна потужність обладнання складає 6, а максимальна - 6,5 кіловат. Це означає що електрогенератор запустить всі наявні пристрої із загальною силою струму 6,5 кВт, але його використання в такому режимі протягом тривалого часу не рекомендується.

Вибираючи генератор, виконайте розрахунок так, щоб його номінальна потужність була вищою на 20%, ніж кількість споживаної електроенергії в будинку. Це дозволить продовжити термін служби і сприятиме роботі генератора без перевантаження, в оптимальному режимі.

Високоякісне обладнання з доставкою

Інтернет-магазин ЕСКО вигідно відрізняється серед аналогічних компаній широким асортиментом і оптимальними цінами для українського покупця. Компанія ЕСКО, яка вже майже чверть століття працює на українському ринку, є офіційним дилером всесвітньо відомих торгових марок DeWALT, STANLEY, BOSCH, Alpina і інших, не менш популярних брендів. Це дозволяє продавати товари, представлені в магазині, за нижчими цінами, ніж у конкурентів. Наявність власного сервісного центру дозволяє нам виконувати гарантійне і післягарантійне обслуговування інструменту та електрообладнання. Ви можете розраховувати на професійну консультацію співробітників компанії і оперативну доставку Вашого замовлення.