0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Вибір циркулярної пилки для будинку

Циркулярна пилка

В силу своїх екологічних та естетичних властивостей, вироби з деревини, як і в колишні часи, сьогодні не втрачають своєї популярності. Для того, щоб дерев'яна заготівля перетворилася в виріб, застосовуються циркулярні пилки різних модифікацій. Дискова пилка призначається для поперечного та поздовжнього розрізування як твердих порід дерева, так і більш м'яких. Також електроінструмент справляється з розпилюванням різних деревостружкових матеріалів, таких як ДСП, ДВП, МДФ і листової фанери марки ФС і ФСК.

Головний критерій, за яким вибирається найкраща пилка - це її потужність, оскільки неможливо застосовувати малопотужний інструмент для розпилювання твердих порід дерева, наприклад, для заготівель з дуба. Обробка матеріалів виконується за допомогою диска, що має гострі зубці, які, обертаючись на максимальній швидкості, розпилюють заготівлю.

Щоб розібратися, як працювати з циркулярною дисковою пилкою, зовсім не обов'язково бути професіоналом. Інструмент досить простий в експлуатації. Його можна налаштувати під виконання певного завдання. Для цього необхідно виставити глибину, ширину і кут пропила. У деяких моделях передбачено виставлення параметрів, а також заміна пильного диска - вручну, без застосування слюсарних ключів. Інструмент з потужним двигуном може бути оснащений системою плавного пуску і мати захист від випадкового запуску. Працює пилка від мережі в 220 V, хоча деякий час назад з'явилися моделі, що працюють на акумуляторних батареях.

Вибір циркулярної дискової пилки для будинку

Як і весь електроінструмент, дискові пилки можна умовно розділити на дві категорії: побутові і професійні. Професійний інструмент, як правило, більш витривалий, точний, надійний і має тривалий ресурс роботи. Але це зовсім не означає, що з ним працюють тільки фахівці, він буде зручний при виконанні робіт по дереву для всіх, хто вміє поводитися з електроприладами.

Вибираючи циркулярну пилку, необхідно звернути на діаметр диска, від якого залежить глибина пропила, а також на номінальну потужність двигуна і кількість обертів на хвилину. Важливо врахувати баланс між силою двигуна і діаметром диска, оскільки диск великого діаметра, призначений для виконання глибоких пропилів, зможе коректно працювати тільки з потужним двигуном. Наприклад, діаметр диска 210 мм здатний випиляти 45 мм матеріалу, і для того, щоб двигун не перегрівався при роботі з таким колом, його потужність повинна становити не менше 1 кВт.

В цілому, всі моделі циркулярок підрозділяються по потужності двигуна на три групи: малопотужні - до 900 V, середні - 1600 V і з найбільшою потужністю - понад 1600 V. Найпотужніші моделі відрізняються тривалим терміном експлуатації, точністю, високою продуктивністю. Але якщо пилка потрібна для вирішення певних завдань в побуті час від часу, то, як правило, вибирається інструмент з перших двох груп, малої або середньої потужності.

При виборі циркулярної пилки необхідно визначитися, для вирішення яких завдань буде використовуватися даний електроінструмент. Ознайомтеся з характеристиками інструменту, яку він має потужність і підходить до нього диск під необхідну глибину пропила для збалансованої роботи пилки. Важливий бренд, під назвою якого випущений інструмент, відомі виробники випускають циркулярні пилки, які відрізняються тривалим ресурсом, сприяють якісному виконанню робіт.

ЕСКО - будівельний електроінструмент для дому

На сайті магазина esco.ua представлений великий асортимент хороших дискових пилок для дому від відомих торгових марок: DeWALT, BOSCH, STANLEY і інших виробників якісного електроінструменту. На усі товари надається гарантія. Магазин виконує доставку кур'єром по столиці, а також транспортною компанією «Нова Пошта» - по всій Україні. Вартість доставки розраховується в індивідуальному порядку. Оплата товарів здійснюється готівкою при отриманні в обраному Вами відділенні перевізника або при доставці замовлення кур'єром. Для юридичних осіб присутній безготівкова форма оплати.