0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Розпродаж UniFlex

Розпродаж UniFlex

Створити на своїй присадибній ділянці мальовничий запашний пейзаж непросте завдання. Як і все живе, зелені насадження вимагають турботи і догляду, потребують цілющої вологи. Розраховувати на дощ в умовах все більш жаркого клімату занадто самовпевнено. Поливати рослини, звичайно, можна і старим дідівським способом - носити воду вручну і зрошувати кожен кущик, що вимагає значних фізичних зусиль і забирає багато часу, зате дешево. Сучасні технології поливу і зрошення переводять роботу на присадибній ділянці в розряд задоволення. Не застосовуючи титанічних зусиль завжди можна отримувати свіжі фрукти, овочі і зелень, накрити стіл з урожаю вирощеного власноруч.

На цій сторінці спеціалізованого інтернет-магазину будівельних інструментів і садової техніки ЕСКО ми пропонуємо Вам високоякісну продукцію для поливу і зрошення від знаменитого італійського виробника Uniflex.Купити тепер її стало дешево зі знижкою 35 %.

В історії компанії Uniflex, починаючи з 1968 року, був нескінченний ряд подій і успіхів. В першу чергу слід назвати пластиковий коннектор - новинка в існуючих системах з'єднання. Потім візок для шлангів та перші пластикові пульсуючі розпилювачі - спринклери в 1970 році. Все це призвело до запуску по всьому світу "UNO" – перший універсальний конектор, сумісний з будь-яким діаметром шланга. Ця система носить воістину революційний характер, так як до цього часу всі виробники пропонували обладнання,яке відповідало тільки певного діаметру шланга. Під цією маркою з'явилися на ринку новий пістолет-ручка і насадки, які постійно оновлюються з точки зору матеріалів, форм і функцій. Новий Uniflex бренд – "Trico-Net", який представляє садові шланги високої якості. Їх головною особливістю є те, що вони являють собою плетіння з сітки в сітці. Ця концепція подвійного плетіння привела до створення K-System – перший садовий шланг, армований кевларовими волокнами. Інновації донині демонструють творчий ентузіазм Uniflex в дослідженнях і розробках. Яскравий приклад - новий автоматичний пристрій зрошення, який оснащен універсальним електронним блоком управління: простим і практичним з гарантовано високою продуктивністю. Блоки управління створюються "F-A-Porsche studio".

Інтернет магазин ЕСКО пропонує широкий вибір продукції Uniflex для поливу зелених насаджень. Це найпростіші, надійні і найбільш часто вживані пристрої. Тепер Ви, замість того щоб управляти потоком води за допомогою пальця руки, можете купити і встановити на кінці вашого садового шланга: насадка-розпилювач, пістолет-розпилювач або обприскувач. Встановивши спринклерну насадку, можна здійснити полив без вашої участі. І якщо Ви хочете, щоб система поливу працювала автоматично, вибирайте простий таймер або електронний блок управління Uniflex, і Ви заощадите час і воду. Таймери і блоки управління підключаються безпосередньо до водопровідного крану, куди зазвичай підключений садовий шланг. Для акуратного зберігання шланга, і можливості перемістити його, коли це необхідно, необхідно купити візок для шлангів. Завжди можна швидко і легко поєднати кілька шлангів, навіть різного діаметру, використовуючи універсальний конектор Uniflex. Принесе задоволення після спекотного дня освіжитися, використовуючи садовий душ. Uniflex порадує Вас безліччю простих і необхідних пристосувань і аксесуарів.