0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1
 
Наші переваги
 
Досвід
Ми працюємо понад 25 років в цій галузі
Якість
У нас тільки провідні виробники Європи
Гарантія
Можливість випробувати інструмент в роботі
Обслуговування
У нас власна мережа сервісних центрів
Надійність
Придбання продукції з перших рук

Про нас

ЭСКО. Cпециализированный интернет-магазин строительных инструментов и садовой техники
ЭСКО. Фото выставки товаров

 5 причин, чому варто купувати в ЕСКО

  • Виробничо-комерційне підприємство ЕСКО засноване в 1996 році і ось вже більше 24 років нашою спеціалізацією є продаж і сервісне обслуговування професійного і аматорського будівельного інструменту і садово-паркової техніки. Наші менеджери володіють величезним досвідом і унікальними знаннями і допоможуть Вам зробити оптимальний вибір інструменту.
  • ВКП «ЕСКО» є прямим імпортером здебільшого пропонованих нами інструментів і садової техніки. Ми працюємо виключно з провідними Європейськими виробниками (торгові марки DeWALT, BLACK+DECKER, STANLEY, BOSTITCH, EnerSol, SEQUOIA, CEDIMA, BOSCH, SOLO, STIGA, ALPINA, Mungo) і не займаємося поставками дешевої і найчастіше, неякісної техніки. Детальніше про наших виробників. Оприлюднена фінансова звітність.
  • Наявність власного демонстраційного залу площею понад 350 м² дає Вам можливість випробувати в роботі пропонований нами електроінструмент, бензоінструмент, ручний інструмент, техніку для саду та парків.
  • Власний сервісний центр, визнаний компанією StanleyBlack&Decker в 2009 р. кращим сервісним центром в Східній Європі, здійснює в найкоротші терміни гарантійне і післягарантійне обслуговування інструменту, і передпродажну підготовку складної техніки.
  • Більше 1500 м² власних складських площ, розташованих в одному комплексі з демонстраційним залом і сервісом, дають можливість придбати нашу продукцію з перших рук.

Таким чином, купуючи якісну садову техніку і інструмент в спеціалізованому інтернет-магазині ЕСКО, Ви отримуєте професійну консультацію, оперативну поставку з нашого складу і нашу сервісну підтримку.

Будучи офіційним дилером, ми гарантуємо, що наші ціни на замовлений Вами товар будуть кращими для будь-якого куточка України. Якщо Ви не можете знайти те, що шукаєте на сайті, будь ласка, напишіть нам shop@esco.ua або зв'яжіться з нами 044 334 59 46. Вашим запитом займуться наші фахівці негайно.

Виставковий зал ЕСКО

Выставочный зал ЭСКО рисунок 1Выставочный зал ЭСКО рисунок 2Выставочный зал ЭСКО рисунок 3