0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Інформація для покупця

Доставка при замовленні від 1000 грн безкоштовно
Доставка заказа бесплатно

Варіанти доставки і оплати

 • Кур'єром по Києву

  Доставка здійснюється
  з 10:00 до 18:00 в робочі дні

  Вартість доставки по Києву складає 50 грн. При купівлі товару на суму від 1000 грн. - доставка безкоштовна.

  Доставка товарів здійснюється з 10:00 до 18:00 в робочі дні. Якщо Ви узгодили з менеджером інтернет магазину Ваше замовлення до 12:00 - ми доставимо його в той же день у вказаний Вами час.

  Час доставки обговорюється заздалегідь з менеджером інтернет магазину. При отриманні замовлення Вам буде продемонстрована його цілісність, комплектність і працездатність (для виробів з автономним живленням). Також при Вас будуть оформлені всі документи.

  Кур'єр не проводить підключення, установку або налаштування техніки, що поставляється.

  Оплата приймається готівкою при отриманні. Кур'єр надасть Вам всю необхідну документацію. В інтересах безпеки товарно-грошовий обмін і перевірка товару, як правило, виконуються в транспортному засобі нашого співробітника.

 • Новою Поштою по Україні

  Доставка до відділення
  протягом 1-3 днів

  Ваше замовлення буде доставлено кур'єрськими службами за тарифами, які ви можете узгодити з менеджером інтернет-магазину або безпосередньо у постачальника даної послуги.

  При купівлі товару на суму від 1000 грн. - доставка по всій Україні безкоштовна.

  Отримати замовлений товар Ви можете в пункті видачі компанії-перевізника у Вашому населеному пункті або в іншому зазначеному місці.

  Знайти найближче відділення

  Для отримання замовлення необхідно мати при собі паспорт, а в разі оформлення замовлення на юридичну особу - додатково оригінал довіреності від своєї організації; знати номер декларації, яка супроводжує Ваше замовлення. Номер декларації, дату відправлення та доставки Вам заздалегідь повідомить менеджер інтернет магазину.

  Оплатити товари Ви зможете за допомогою карт Liqpay, Visa / Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні компанії «Нова Пошта».


 • Самовивіз

  Отримайте товар
  в офісі компанії ЕСКО

  Ви можете забрати замовлення в офісі компанії ЕСКО. Також тут знаходиться фірмовий магазин ЕСКО, в якому наші досвідчені продавці проконсультують Вас і допоможуть підібрати бажаний інструмент. Перед покупкою Вам буде продемонстрована його цілісність, комплектність і працездатність.

  Отримати свою покупку Ви можете з 9:00 до 18:00 в робочі дні за адресою: 04073, г. Киев, ул. Сирецька, 33Ш

  ООО ПКП ЭСКО. Карта

  Оплата приймається готівкою або карткою безпосередньо при отриманні товару. Також Ви можете попередньо оплатити товар на сайті за допомогою Liqpay, Visa / Mastercard.

Обмін і повернення техніки

Повернення, обмін, заміна і гарантійний ремонт товару здійснюється згідно Закону України «Про захист прав споживачів».

Споживач має право розірвати укладений на відстані договір протягом чотирнадцяти днів і зробити повернення товару належної якості. Для здійснення права на розірвання договору, споживач повинен зберігати одержану продукцію у незміненому стані. Важливо, щоб товар не був у вживанні і не мав слідів використання.

Для повернення товару необхідно надати:

 • товар (і всю його комплектацію);
 • розрахунковий документ, що підтверджує покупку;
 • гарантійний талон;
 • акт,який підтверджує, що в товарі виявлено істотний недолік, виписаний сервісним центром в разі виявлення в товарі істотного недоліку;
 • паспорт та ідентифікаційний код.

Повернення грошових коштів здійснюється в день пред'явлення відповідної вимоги, а в разі неможливості повернення грошей в цей день - в інший термін за згодою сторін, але не пізніше, ніж протягом 7 днів.

Для отримання додаткової інформації, яка стосується умов обміну, заміни повернення або гарантійного обслуговування товару Ви можете зв'язатися з нами за телефоном (044) 334-59-46.

Претензії приймаються в порядку, передбаченому чинним законодавством України, за адресою, вказаною в контактах