0 800 33 59 46безкоштовно по Україні
 (044) 334 59 46 (095) 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
 
1

Розпродаж

 • Розпродаж приладдя та аксесуарів DeWALT
  Розпродаж приладдя та аксесуарів DeWALT

  05.04.2021. Безстроковий розпродаж складських залишків.

  Спеціальна пропозиція від спеціалізованого інтернет-магазину будівельних інструментів і садової техніки ЕСКО на аксесуари торгової марки DeWALT. Ви можете купити за безпрецедентно низькою ціною високоякісні видаткові матеріали для електроінструменту: свердла по металу, дереву, цеглині і плитці; бури SDS-Plus для перфоратора; лобзикові полотна; шліфувальні приналежності - щітки та папір; алмазні та абразивні диски для болгарки; пильні диски; біти для викрутки та шурупокрута і багато іншого.

 • Розпродаж приладдя та аксесуарів PIRANHA
  Розпродаж приладдя та аксесуарів PIRANHA

  05.04.2021. Безстроковий розпродаж складських залишків.

  Спеціальна пропозиція від спеціалізованого інтернет-магазину будівельних інструментів і садової техніки ЕСКО на аксесуари торгової марки PIRANHA™.Ви можете купити за безпрецедентно низькою ціною високоякісні видаткові матеріали для електроінструменту: свердла по металу, дереву, цеглині і плитці; бури SDS-Plus для перфоратора; лобзикові полотна; шліфувальні приналежності - щітки та папір; алмазні та абразивні диски для болгарки; пильні диски; біти для викрутки та шурупокрута; скоби та цвяхи для степлера і багато іншого.

 • Розпродаж техніки для дому BLACK+DECKER
  Розпродаж техніки для дому BLACK+DECKER

  01.11.2020. Безстроковий розпродаж складських залишків.

  Інтернет-магазин ЕСКО здійснює великий розпродаж техніки для дому BLACK + DECKER в зв'язку з оновленням модельного ряду з 1 листопада 2020 року і до закінчення товару на складі. У Вас з'явилася унікальна можливість купити дешево пароочиститель і акумуляторний пилосос BLACK + DECKER. Рекомендуємо купити дешево пароочиститель для будинку, щоб прибирання стала простою і швидкою. Прибирати з таким паровим пристроєм досить легко, навіть якщо вам доведеться працювати з сильно забруднені поверхнями.

 • Розпродаж UniFlex
  Розпродаж UniFlex

  01.05.2015. Безстроковий розпродаж складських залишків.

  Інтернет магазин ЕСКО пропонує широкий вибір продукції Uniflex для поливу зелених насаджень. Це найпростіші, надійні і найбільш часто зустрічаючі пристрої. Тепер Ви, замість того щоб управляти потоком води за допомогою пальця руки,можете купити і встановити на кінці вашого садового шланга: насадка-розпилювач, пістолет-розпилювач або обприскувач.

 • Розпродаж інструментів і аксесуарів STANLEY
  Розпродаж інструментів і аксесуарів STANLEY

  01.04.2015. Безстроковий розпродаж складських залишків.

  Інтернет-магазин ЕСКО виробляє розпродаж ручного інструменту STANLEY зі знижкою –50%. В акції представлені інструменти, як для кваліфікованих фахівців, так і для ентузіастів благоустрою свого житла; любителів своїми руками полагодити автомобіль, виготовити меблі для саду.