0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Розпродаж

 • Распродажа принадлежностей и аксессуаров STANLEY
  Распродажа принадлежностей и аксессуаров STANLEY

  05.09.2022. Безстроковий розпродаж складських залишків.

  Спеціальна пропозиція від інтернет-магазину будівельних інструментів і садової техніки ЕСКО, знижка на аксесуари торгової марки Stanley 25%. Ви маєте можливість придбати високоякісні аксесуари для електроінструменту: свердла по металу, дереву, цеглині і плитці; бури SDS-рlus для перфоратора; лобзикові полотна; шліфувальні приналежності - щітки та папір; алмазні та абразивні диски для болгарки; пильні диски; біти для викрутки та шурупокрута і багато іншого.

 • Знижка на приладдя та аксесуари DeWALT до 95%
  Знижка на приладдя та аксесуари DeWALT до 95%

  05.04.2021. Безстроковий розпродаж складських залишків.

  Спеціальна пропозиція від спеціалізованого інтернет-магазину будівельних інструментів і садової техніки ЕСКО на аксесуари торгової марки DeWALT. Ви можете купити за безпрецедентно низькою ціною високоякісні видаткові матеріали для електроінструменту: свердла по металу, дереву, цеглині і плитці; бури SDS-Plus для перфоратора; лобзикові полотна; шліфувальні приналежності - щітки та папір; алмазні та абразивні диски для болгарки; пильні диски; біти для викрутки та шурупокрута і багато іншого.

 • Розпродаж приладдя та аксесуарів PIRANHA
  Розпродаж приладдя та аксесуарів PIRANHA

  05.04.2021. Безстроковий розпродаж складських залишків.

  Спеціальна пропозиція від спеціалізованого інтернет-магазину будівельних інструментів і садової техніки ЕСКО на аксесуари торгової марки PIRANHA™.Ви можете купити за безпрецедентно низькою ціною високоякісні видаткові матеріали для електроінструменту: свердла по металу, дереву, цеглині і плитці; бури SDS-Plus для перфоратора; лобзикові полотна; шліфувальні приналежності - щітки та папір; алмазні та абразивні диски для болгарки; пильні диски; біти для викрутки та шурупокрута; скоби та цвяхи для степлера і багато іншого.

 • Розпродаж UniFlex
  Розпродаж UniFlex

  01.05.2015. Безстроковий розпродаж складських залишків.

  Інтернет магазин ЕСКО пропонує широкий вибір продукції Uniflex для поливу зелених насаджень. Це найпростіші, надійні і найбільш часто зустрічаючі пристрої. Тепер Ви, замість того щоб управляти потоком води за допомогою пальця руки,можете купити і встановити на кінці вашого садового шланга: насадка-розпилювач, пістолет-розпилювач або обприскувач.