0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Як вибрати шуруповерт

Який шуруповерт краще вибрати для дому та роботи

Шуруповерт - ручний прилад, призначений для закручування і викручування саморізів, гайок, шурупів, гвинтів. Функції інструменту дозволяють не тільки закручувати кріпильні вироби, а й використовувати його як дриль. Прилади діляться на два види:

  • побутові;
  • професійні.

Різниця між цими видами інструменту полягає в потужності. Побутові моделі не відрізняються високою потужністю, їх використовують для виконання дрібних робіт по будинку: зібрати елементи меблів, повісити картину, замінити замок або ручку на двері. Професійний шуруповерт - хороший варіант, який вибирають досвідчені майстри, адже він призначений для тривалої експлуатації і демонструє кращі показники витривалості. Крім закручування і викручування метизів, професійні моделі оснащені додатковою функцією - вони здатні свердлити тверді поверхні.

Як правильно вибрати кращий шуруповерт

Перш, ніж купувати певну модель інструменту, визначитеся, які роботи і де доведеться виконувати. При підборі враховують два чинники:

  • потужність. Для простих робіт оптимальний варіант потужності - від 3 до 6 В, для м'яких поверхонь (пластик, гіпсокартон, дерево) - 10-15 В, а для твердих знадобиться прилад від 18 В;
  • тип харчування: мережевий або акумуляторний. Більшою потужність серед акумуляторів наділений Li-lon тип, він швидко заряджається. Щоб продовжити термін служби інструменту, зберігайте його наполовину зарядженим. Техніка з акумулятором Ni-Cd показала себе добре навіть в складних умовах експлуатації - при скачках напруги і низькою температурою, але такий виріб довго заряджається. Ni-MH - тримає заряд довше інших акумуляторних інструментів. Але якщо під рукою знаходиться розетка - зверніть увагу на мережеві апарати: вони не вимагають підзарядки, і працюють необмежену кількість часу.

Що отримують наші покупці?

В інтернет-магазині "ЕСКО" представлені аматорські та професійні інструменти від європейських виробників. В каталозі Ви знайдете різні категорії товару, вигідні акції і знижки. Якщо Вам електроінструмент необхідний на час - візьміть його на прокат. Зв'яжіться з консультантом компанії, щоб отримати детальну інформацію по доставці, оплаті та інших питань.