0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Вибір перфоратора

Як правильно вибрати перфоратор

Вибір хорошого перфоратора для будівельних і ремонтних робіт набуває вирішального значення, але може бути дійсно складним завданням. Багато проектів вимагають свердління отворів в бетоні для точних робіт, таких як анкерування. Такий інструмент незамінний завдяки багатій функціональності.

Перфоратор підходить для свердління каменю, бетону, цегли або цементу. Коли інструмент працює, біт обертається, як звичайне свердло в дрилі, а також має ударну дію. Налаштування цього обладнання не призначене для закручування шурупів і гвинтів.

На що звернути увагу при виборі перфоратора

Перед покупкою подумайте, як Ви будете використовувати такий інструмент, і на який бюджет можна розраховувати. Обов'язково враховуйте всі можливі параметри:

  • Визначте діаметр отворів, які потрібно отримати. Діаметр отворів визначатиме тип перфоратора і систему біт, яка максимально відповідає вимогам. Кожен інструмент має свій власний оптимальний діапазон свердління. Шляхом визначення кращих варіантів з можливими діапазонами, відповідними розмірами необхідних отворів, можна вирішити, який розмір Вам знадобиться, щоб виконати роботу;
  • Як і будь-який інший інструмент або механізм, постійне натискання до крайності призведе до збою. Також дуже сильний тиск може фактично знизити продуктивність. Інвестування в найнадійніші перфоратори, які Ви знайдете, окупитися в довгостроковій перспективі;
  • Також важливо вибрати інструмент з потрібними функціями. Сучасні перфоратори пропонують кілька режимів роботи: свердління, буріння і рубку в якості зубила. Великі комбіновані апарати зазвичай пропонують два режими: свердління і рубку;
  • Питання, перфоратор якої фірми дійсно хороший, і що краще вибирати, передбачає пошук товару із загальною довговічністю і якісними характеристиками. Підбирайте товар з внутрішніми зубчастими передачами і двигунами, призначеними для експлуатації інструменту при високих температурах і екстремальних умовах.

Де купити надійний перфоратор

Якщо Ви шукаєте кращий варіант для своїх будівельних проектів, зверніть увагу на асортимент нашого інтернет-магазину. ЕСКО пропонує широкий вибір електроінструментів, садової техніки, верстатів і устаткування. Доставку будь-якого з цих товарів можна замовити в будь-який населений пункт України. Ми вибираємо тільки найкращі товари від найвідоміших виробників Європи.

Якщо зараз у Вас немає достатньої кількості грошей на придбання будь-якого інструменту, Ви можете скористатися послугою «Прокат» за певну суму. Також можна купити акційні товари за максимально пониженою ціною. Крім того сервісний центр допоможе відремонтувати Ваші інструменти або замовити запчастини.