0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Наші бренди

EnerSolSEQUOIADeWaltBLACK+DECKERBLACK+DECKER HDDSTANLEY PTSTANLEYBOSTITCHSOLOSTIGAALPINACEDIMAMungo

DeWALT - гарантія надійності ™

DeWALT - гарантія надійності ™

DEWALT - торгова марка і підрозділ компанії "StanleyBlack&Decker" з майже 100-річною історією виробництва професійних інструментів і приладдя. Засновником DEWALT є американець Раймонд ДеВолт - керуючий компанією Seabrook Farms, який в 1922 розробив радіально-консольну пилку. Власне з виробництва універсальної деревообробної машини Wonder-Worker компанією "DEWALT Products Co" в 1924 році почався звіт революційного прогресу виготовлення інструменту. Ця пилка була настільки ефективна і продуктивна, що дозволила замінити працю чотирьох осіб однією людиною. З 1970 року головний офіс компанії знаходиться в місті Хемпстед, штат Меріленд, США.

Потужність, надійність, точність, міцність, довговічність - це ті канони, на яких базується виробництво всієї техніки торгової марки DEWALT. Саме це призвело до визнання DEWALT торговою маркою номер один за обсягом реалізації професійного електроінструменту в Північній Америці. Cоюз з німецькою фірмою "ELU" в 1993 році, завдяки розширенню лінійки продукції як акумуляторного, так і мережевого інструменту більш ніж на тридцять позицій, в 1995 році вивів торгову марку DEWALT на ринок Європи, де на сьогоднішній день вона займає лідируючу позицію.

Продукція DEWALT успішно використовується професіоналами при виконанні будівельних робіт, реконструкції приміщень та для іншого будівельного призначення. Найбільш значуща якість інструментів проявляється в деревообробці. Висока точність в торцювальних та розпилювальних пилках DEWALT є необхідністю для фахівців при роботі деревом.

Деревообробка стане легким заняттям, яке буде приносити задоволення, коли у Вас в руках інструмент DEWALT: фрезер, вібраційна та ексцентрикова шліфмашини, стрічкова шліфмашина, торцювальна та розпилювальна пилка, погружна пилка, лобзик, дискова пилка, шабельна пилка, пилка Алігатор, стрічкова пилка, рейсмусний верстат, радіально консольна пилка, цвяхозабивач, пістолет гарячого повітря (фен), рубанок.

Лінійка мережевих і акумуляторних інструментів складається з більш ніж чотирьохсот моделей, і включає більше тисячі найменувань аксесуарів. Для металообробки завжди знайдуть широке застосування: кутова шліфувальна машина (болгарка), прямошліфувальна машина, монтажна пилка, полірувальна машина.

Будівельні і реставраційні роботи ніяк не можливі без високоточного та високоякісного інструменту. DEWALT - це дійсно інструмент на який можна покластися, не залежно від кліматичних умов та рівня складності завдання. Ця техніка впорається!

Аксесуари та витратні матеріали представлені в широкому асортименті: бури, свердла, долота, цифенбори, коронки, насадки і біти, диски, полотна пильні, ножі для рубанків, абразивні шлівувальні та відрізні диски, чашки для шліфування бетонного покриття, відрізні диски по металу, шліфувальної стрічки та папір, скоби, цвяхи, і ще багато іншого.

Купуючи у нас продукцію DEWALT, Ви можете бути впевнені, що купили товар найвищої якості за конкурентними цінами. Вся техніка DEWALT, запропонована нами, поставляється в зібраному вигляді та готова до використання (згідно інструкції виробника). При цьому, будучи авторизованим сервісним центром, ми забезпечимо ефективне післяпродажне обслуговування. Якість продукції підтверджує гарантія бездоганної роботи (умови гарантії Ви можете знайти в розділі «Гарантійні умови виробника»).


DeWALT - надійність гарантовано

Огляд на новинку DeWALT DCD701 D2 теорія і практика

Огляд на DeWALT DCF887 теорія і практика