0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
 044 334 59 46 095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Наші бренди

EnerSolSEQUOIADeWaltBLACK+DECKERBLACK+DECKER HDDSTANLEY PTSTANLEYBOSTITCHSOLOSTIGAALPINACEDIMAMungo

BLACK+DECKER - потужні рішення. Ідеї для вашого дому

BLACK+DECKER - потужні рішення. Ідеї для вашого дому

BLACK+DECKER - світовий лідер з виробництва електроінструментів і приладдя до них, побутових компактних електроприладів. Компанія створена в кінці 1910 року в Балтіморі, штат Меріленд, США. Засновники компанії - С. Дункан Блек і Алонзо Г. Деккер, які, інвестувавши 1 200 доларів, здійснили свою мрію про виготовлення механізмів спеціального призначення. Їхня маленька майстерня з ім'ям "The BLACK+DECKER Manufacturing Company" за вікову історію перетворилася в найпотужнішого індустріального гіганта. Саме BLACK + DECKER патентує електричну дриль ще в 1916 році, що визначає всю подальшу історію еволюції електроінструменту. Власне дриль BLACK+DECKER в 60-х роках, покинувши атмосферу Землі, допомогла астронавтам вивчати поверхню Місяця.

В даний час компанія BLACK+DECKER - активний учасник світового ринку виробників високоякісних продуктів, як для домашніх робіт, так і для використання в професійному промисловому виробництві. Вона є основним постачальником систем інформації та послуг для комерційних і урядових споживачів у всьому світі. Лінійка продуктів BLACK+DECKER займає домінуюче становище більш ніж в 100 країнах, забезпечуючи понад 50% доходів компанії, одержуваної в США.

Компанія BLACK+DECKER неухильно примножує свої досягнення. Електроінструменти здобули довіру та повагу у всьому світі. Міжнародна виробнича мережа компанії сьогодні - одна з найбільш рентабельних в світі. Наступальна маркетингова політика, метою якої є - забезпечення потреб покупців, проявилася у виготовленні ряду успішних нових продуктів, всіляко визнаних за найвищу якість, сучасний дизайн, доступну ціну.

Використовуючи електроінструмент BLACK+DECKER, як мережевий, так і акумуляторний Ви своїми руками, одним махом, виконайте будь-який обсяг робіт, отримавши задоволення від результатів своєї праці. Інструменти BLACK+DECKER дають виконати будь-яке мислиме завдання: акумуляторний перфоратор, акумуляторна дриль, акумуляторна кутова шліфувальна машина, акумуляторний шуруповерт, акумуляторний клейовий пістолет, акумуляторний степлер, акумуляторний лобзик, акумуляторна шабельна пила, акумуляторна шліфмашина - це все те, що можна з легкістю використовувати на дачі, не будучи прив'язаним до електромережі.

Електроінструменти BLACK+DECKER для обробки металу мають високу продуктивність і надійністю, як-то невелика болгарка або велика кутова шліфувальна машина, або прямо шліфувальна машина, електронапилок, точило, пила монтажна, пила торцювальна. Тесляри та столяри будуть задоволені ефективними інструментами: настільна циркулярна пила, ручна циркулярна пила, фрезер ламельний, фрезер окантовочний, лобзики і ножівки. Асортимент інструментів для деревообробки доповнюють рубанки і ланцюгові пили, шліфувальні машини як стрічкові, так і ексцентрикові.

Садівники і городники гідно відзначать інструменти BLACK+DECKER по догляду за зеленими насадженнями: обприскувач ручний, обприскувач акумуляторний, культиватор, пила електрична ланцюгова, пила електрична шабельна, електрична газонокосарка, електрокоса, тример, пилосос садовий.

Купуючи у нас продукцію BLACK+DECKER, Ви можете бути впевнені, що купили товар найвищої якості за конкурентними цінами. Вся техніка BLACK+DECKER, запропонована на цьому сайті, поставляється в зібраному вигляді і готова до використання. При цьому ми, будучи авторизованим сервісним центром, забезпечимо ефективне післяпродажне обслуговування. Якість продукції підтверджує гарантія бездоганної роботи строком від 2 до 5 років.

Газонокосарка електрична BLACK+DECKER

Фарбопульти та фарборозпилювачі BLACK+DECKER