0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Наші бренди

EnerSolSEQUOIADeWaltBLACK+DECKERBLACK+DECKER HDDSTANLEY PTSTANLEYBOSTITCHSOLOSTIGAALPINACEDIMAMungo

STIGA – твій сад, твоє життя

STIGA – твій сад, твоє життя

В місті Транос, що розташоване в Швеції, в далекому 1934 році Стіг Хельмквіст заснував компанію Fabriksprodukter, яка згодом стане всесвітньо відомим виробником садової техніки – STIGA.

Суворий північний клімат Швеції вимагав від техніки високої якості, тому продуктивність та ергономічність стали першочерговими критеріями якісних інструментів для саду. В усій своїй роботі починаючи від дизайну та конструкторської роботи до виробництва самого продукту, компанія STIGA приділяє особливу увагу екологічній безпеці. Дана політика компанії не змусила довго чекати на результат, і в 1970 році газонокосарки STIGA були відзначені скандинавським маркування екологічної безпеки, а саме знаком Nordic Swan (Скандинавський Лебідь).

Премії і нагороди не можливі без вдячних покупців, які отримували передову техніку таку як: перший райдер – який був представлений ринку в 1975 році, першу газонокосарку з функцією мульчування – 1985 рік, першу акумуляторну газонокосарку – 1994 рік.

Компанія STIGA розвивалась і в 2000 році відбулось об’єднання наступних садових брендів STIGA, CASTELGARDEN SpA (виробник газонокосарок), ALPINA Professional Garden SpA (виробник мотокос, ланцюгових пил, кущорізів). До кінця 2000 року до групи цих садових брендів приєдналась ще англійська компанія Mounfield. Після об’єднання, група компаній координувалась досвідченими менеджерами компанії GGP (Global Garden Products) з головного офісу компанії, що розташований в місті Тревізо, неподалік Венеції. Бренди гармонійно доповнювали асортимент один одного, а оновлений італійський дизайн техніки вивів дані бренди на новий рівень розвитку.

Купуючи техніку STIGA, ви можете бути впевнені у високій якості, надійності та зручності під час роботи. Адже це підкріплено наявністю запасних частин на наших сервісних центрах.

Снігоприбирачі STIGA (Швеція)

Снігоприбиральник STIGA 1171HST