0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Наші бренди

EnerSolSEQUOIADeWaltBLACK+DECKERBLACK+DECKER HDDSTANLEY PTSTANLEYBOSTITCHSOLOSTIGAALPINACEDIMAMungo

STANLEY - найбільший і авторитетний виробник інструменту в світі

STANLEY - найбільший і авторитетний виробник інструменту в світі

Вже понад 170 років STANLEY розробляє і виробляє інструмент, який допомагає зробити роботу швидше і зручніше. Багато з того, що є зараз галузевим стандартом, було розроблено інженерами STANLEY. В активі компанії більше 150 патентів на винаходи. Інструмент STANLEY працював на всіх відомих світових будівництвах 19-го і 20-го століття. Зараз він є найпопулярнішим в світі брендом ручного інструменту, а компанія забезпечує більше 25% світового споживання, поставляючи інструмент на всі континенти. Жодна компанія в світі не має більшого і вражаючого досвіду у виробництві надійних, потужних і інноваційних інструментів, які допомагають професійним користувачам виконувати свою роботу якісно та швидко з дня у день.

З появою електроінструменту, бренд STANLEY, вже тоді відомий у всьому світі, також приєднався до створення нового напряму. З 60-х років електроінструмент STANLEY завойовував ринки Північної та Латинської Америки, а пізніше з'явився в Азії і Європі, де він представлений в найбільших мережах товарів для дому та ремонту. Вимогливі європейські та американські споживачі високо оцінюють продуктивність, якість виконання і надійність електроінструмента під маркою STANLEY PT.

Будь ви продавець, що вибирає для своїх клієнтів продукти найвищої якості, або досвідчений майстер, який шукає найкращі інструменти - STANLEY завжди працює для Вас!

"Продукція STANLEY відповідає найвищим вимогам професіоналів, аматорів, продавців - всіх тих, хто бажає придбати інструмент високої якості і продуктивності. STANLEY пишається своєю чудовою репутацією. Ми націлені на постійне тестування, розробку і поліпшення нашої продукції, щоб забезпечити її високу якість і максимальну функціональність. Для нас важливо постійно підтримувати незмінне світове лідерство, відповідаючи всім запитам і очікуванням наших споживачів."

Stanley Black & Decker, Inc.

Stanley PT Дрель
Stanley PT Перфоратор
Stanley PT Болгарка
Stanley PT Рубанок