0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Наші бренди

EnerSolSEQUOIADeWaltBLACK+DECKERBLACK+DECKER HDDSTANLEY PTSTANLEYBOSTITCHSOLOSTIGAALPINACEDIMAMungo

MUNGO - Гарантія якості

MUNGO - Гарантія якості

50 років успішної роботи

За 50 років існування компанія Mungo Befestigungstechnik AG набула досвіду, технічні знання і популярність на ринку професійних рішень в сфері кріплень. З цими складовими компанія здатна рости і розвиватися ще багато років.

Торгова марка «Mungo»

Мангуст мунго мешкає в Південній Америці, на Середземноморському узбережжі і в Азії. Географія поширення мангуста відповідає міжнародній репутації «Mungo». Швидкість, рухливість, гнучкість - головні якості мангуста. Вони також визначають і політику компанії. Пошук нових технологій і необхідність розвитку - завдання «Mungo» на майбутнє. Так само, як існування в рамках колективного спільноти є природною потребою мунго в природі, так і постійний контакт з замовниками, партнерами і кінцевими користувачами по всьому світу надзвичайно важливий для «Mungo» в умовах сучасного життя.

Стійка позиція на міжнародному ринку

Місцезнаходження головного офісу і розміщення виробництв в місті Ольтен, що знаходиться в центральній частині Швейцарії, є незаперечною перевагою при роботі в цій країні, а також відмінною стратегічною платформою для поставок продукції більш ніж в 52 країн по всьому світу.

Виробництво нейлонових дюбелів

Нейлонова продукція Mungo виготовляється з високоякісного поліаміду РА6. РА6 вважається кращим матеріалом в світі кріплень завдяки своїм відмінним технічним властивостям.

Виробництво анкер-болтів за технологією холодного формування

За 50 років компанія Mungo Befestigungstechnik AG стала визнаним експертом з виготовлення і продажу анкер-болтів. Завдяки постійним інвестиціям, компанія створила сучасну базу для застосування технологій холодного формування, яка дозволяє продукції Mungo займати провідні позиції на світовому ринку.

GreenTec - корозійностійке покриття

GreenTec - це спеціальна система покриття шарами зі сплаву на основі цинку і нікелю, яка забезпечує тверді, зносостійкі покриття та дуже високу корозійну стійкість, навіть при мінімальній товщині шару. Система GreenTec - нанесення шарів сплаву з відмінним розподілом металу і постійним складом шару може використовуватися для різних цілей, при дотриманні правильного догляду. Покриття з лусочки цинку представляють собою покриття без гальванічних покриттів, які забезпечують хороший захист від корозії. Ці покриття складаються із суміші цинку і алюмінієвих лусочок. Переваги: однорідний зовнішній вигляд, захист від корозії, навіть при підвищених температурах, хімічно стійкі і хороші фрикційні властивості. Корозійний тест в камері соляного туману. Завдяки чудовій корозійної стійкості, система GreenTec використовується навіть при мінімальній товщині шарів, особливо для покриття високоякісних виробів в автомобільній, гідравлічної та електронної промисловості. Система нанесення шарів забезпечує додаткові переваги, дозволяючи усувати водневу крихкість високо твердих компонентів без втрати властивостей. Система використовується найчастіше для покриття кріпильних елементів середньої вартості до вимог до корозії і зносу, а також для покриття високоякісних і високотехнологічних продуктів.

Програма розрахунку анкерів

Переваги нового програмного забезпечення наступні: зручний і зрозумілий користувачеві інтерфейс, система послідовних дій і нагадувань полегшує роботу з програмою, не дозволяє нічого упустити. Технічні дані можуть бути занесені як на графічній картинці, так і в системі вводу даних. Контактні дані компаній і проектів можуть бути збережені і, при необхідності, використані знову. Оновлення програмного продукту онлайн. Завантажте останню версію програми. Якщо Ви ще не зареєстровані на сайті, будь ласка, пройдіть реєстрацію!

Гарантія якості

Коли мова йде про якість, ми не йдемо на компроміс. Сертифікати SQS і IQNet тому пряме свідчення. На додаток до зовнішнього моніторингу фірми, в компанії відбувається внутрішній контроль якості, експертиза обладнання та лабораторій - тільки це гарантує безпеку і якість нашої продукції.

Поради фахівців

Застосування продукції Mungo гарантує високу надійність кріплень та експертно-технічну підтримку наших фахівців і інженерів. Ви можете бути впевнені в отриманні відповідей на всі ці запитання. При необхідності комплексного підходу або консультації за проектом, ми завжди готові надати оптимальне рішення.

Прямий доступ до інформації про Mungo

Скачайте безкоштовний додаток на свій мобільний, скануйте QR-код на коробці Mungo FS або на зовнішній коробці і у вас буде легкий і швидкий доступ на мобільному пристрої до інформації про продукцію компанії. Професійний партнер в кріпильної індустрії компанія Mungo Befestigungstechnik AG була заснована в 1968 році в рамках приватного бізнесу. В даний час вона перетворилася на велике підприємство з великою клієнтською базою, репутацією професіоналів і зайняла міцну позицію на міжнародному ринку будівельного кріплення. Це стало можливим завдяки постійному збільшенню асортименту продукції що випускається і впровадженню найсучасніших технологій в процес виробництва. 2003 рік став для компанії переломним - при виготовленні продукції зі сталі, стала застосовуватися технологія багатоступінчастого холодного формування. Завдяки інноваціям, компанія Mungo буде продовжувати сприяти розвитку технологій будівельного кріплення.