0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Наші бренди

EnerSolSEQUOIADeWaltBLACK+DECKERBLACK+DECKER HDDSTANLEY PTSTANLEYBOSTITCHSOLOSTIGAALPINACEDIMAMungo

EnerSol - POWERFULL RELIABLE PRECISE

EnerSol - POWERFULL RELIABLE PRECISE
 

Торгова марка EnerSol здійснила перші кроки у 2013 році з електростанцій. Беручи до уваги досвід та вимоги ринку, кожен рік продукція EnerSol модернізувалась на провідних заводах Німеччини, Італії, Туреччини та Китаю, аби досягти ідеального співвідношення ціни-якості та задовільнити потреби споживачів. З розвитком бренду, асортимент електростанцій у 2020 році розширився до 162 моделей.

Згодом, було прийняте важливе рішення – розширити асортимент EnerSol і додати до нього компресорну та дорожньо-будівельну техніку. Успішний старт нових напрямків і позитивні відгуки від споживачів переконали нас у доцільності обраної стратегії та стали відправною точкою для подальшого розширення асортименту.

Починаючи з 2020 року, до асортименту EnerSol додалися нові товарні групи: нарізчики швів та вібратори для бетону.

Виробництво всіх товарних груп ТМ EnerSol здійснюється на обраних нашими спеціалістами високотехнологічних заводах з тестуванням кожного виробу, щозадовольняє вимоги найвибагливіших користувачів. Якість та технічні характеристики ретельно підібрані таким чином, щоб відповідати Європейським стандартам.

Широкий модельний ряд торгової марки EnerSol дає можливість обрати необхідне обладнання для різних сфер застосування, а мережа сервісних центрів по всій Україніта наявність запчастин гарантує безперебійну роботу на будь-якому об’єкті.

Зростаймо та розвиваймося разом!

ENERSOL фото 1
ENERSOL фото 2
ENERSOL фото 3
ENERSOL фото 4
ENERSOL фото 5
ENERSOL фото 6