0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Наші бренди

EnerSolSEQUOIADeWaltBLACK+DECKERBLACK+DECKER HDDSTANLEY PTSTANLEYBOSTITCHSOLOSTIGAALPINACEDIMAMungo

SEQUOIA (Секвоя) – садова техніка, що надихає

SEQUOIA (Секвоя) – садова техніка, що надихає
 

Компанія ЕСКО ексклюзивний імпортер SEQUOIA на території України.

ТМ SEQUOIA (Секвоя) починає свій відлік з 2018 року. Тоді асортимент був набагато меншим і становив лише пили і коси. Адже це товари «першої необхідності» для господаря і садівника. Продажі садової техніки стрімко зростали, й стало зрозуміло, що потрібно розширювати асортимент і приймати доленосні рішення.

У пошуках ідеальної техніки та інструментів наші фахівці відвідали не один завод, протестували власноруч більше сотні мотопомп, обприскувачів, бензинових та електричних пил, снігоприбиральну техніку, а також оливу для них. І на основі цього досвіду ми створили асортимент, яким пишаємося!

Ми самі є споживачами садової техніки SEQUOIA – використовуємо її в будинку, даруємо рідним та друзям – оскільки впевнені в ній та можемо відповідати за її якість та довговічність. Для нас SEQUOIA – це не просто бренд, це стиль життя. Ця техніка нас дійсно надихає!

У 2020 році було прийнято рішення додати до нашого асортименту ще мийки високого тиску та снігоприбиральну техніку. Ми бачимо стійкий попит серед споживачів на ці товари і неодноразово чули про це в мережевих магазинах і відгуках на сайті. Тому це рішення було лише питанням часу

Ми прислуховуємося до Вас і чуємо Вас. Сподіваємося, що Ви оціните цю садову техніку так само як і ми!

ENERSOL фото 1
ENERSOL фото 2
ENERSOL фото 3
ENERSOL фото 4
ENERSOL фото 8
ENERSOL фото 5
ENERSOL фото 7
ENERSOL фото 9
ENERSOL фото 10
ENERSOL фото 11
ENERSOL фото 12