0 800 33 59 46безкоштовно по Україні
 (044) 334 59 46 (095) 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
 
1

Новини

 • Велика знижка на електротранспорт EnerSol в інтернет магазині esco.ua

  09.06.2021

  Велика знижка на електротранспорт EnerSol в інтернет магазині esco.ua

  Інтернет-магазин ЕСКО влітку 2021 у рік знижує ціну на всі моделі електротранспорту EnerSol: гіроборд (гіроскутер), електровелосипед і електросамокат. Тепер Ви можете купити дешево зі знижкою до 27% за вигідною ціною: гіроборд (гіроскутер) EnerSol EnerSol-E10. Гіроборд (гіроскутер) EnerSol EnerSol-E12. Електровелосипед EnerSol EnerSol-E20. Електровелосипед EnerSol EnerSol-E26.

 • Новий склад ESCO «КУРЕНІВКА»!

  08.06.2021

  Новий склад ESCO «КУРЕНІВКА»!

  Раді представити наш новий склад «КУРЕНІВКА»! Це був відповідальний та необхідний крок, адже наш асортимент постійно розширюється і вже не може вміщуватись на наявних складських площах. А найголовніше, що цей склад знаходиться за нашим офісом у новому приміщенні, тому Вам не потрібно буде далеко їхати за інструментом чи садовою технікою.

 • Звіт про виставку INTERTOOL KIEV 2021

  07.06.2021

  Звіт про виставку INTERTOOL KIEV 2021

  З 18 по 20 травня в столичному МВЦ відбулась 22-а Міжнародна виставка професійного інструменту та садової техніки - INTERTOOL KIEV 2021. За ці дні виставки, ми провели 6 демонстрацій по DEWALT, MUNGO, STIGA та іншим брендах і кожен раз дивувались та раділи, скільки охочих зупинялось біля нашої Демозони, це неймовірно приємно! Тому в наступний раз ми зробимо ще більшу територію для Демозони, щоб вам було зручніше. Дякуємо всім хто приєднувався до нас, ваші зацікавлені очі та влучні запитання – найкращий комплімент для нас!

ЭСКО снижает цены на краскопульты Black&Decker.

08.03.2013 Акція завершена.

ЭСКО снижает цены на краскопульты Black&Decker.
Цены на краскопульты Black&Decker снижены


Cпециализированный интернет-магазин строительных инструментов и садовой техники ЭСКО весной 2013 года снижает цены на краскопульты торговой марки Black&Decker.Торговая марка Black&Decker является синонимом доверия, уважения и качества. Black&Decker - мировой производитель электроинструментов и принадлежностей. Её отделение электроинструментов и устройств – лидер в США и входит в число мировых конкурентов – производителей компактных бытовых электроприборов.

Эта акцию по продаже электроинструмента Black&Decker по сниженным ценам включает краскораспылители. Теперь купить высококачественный инструмент становится намного выгоднее. На все вопросы по новинкам и другому электроинструменту Black&Decker с радостью ответят Вам наши специалисты по телефонам, что указаны в заголовке страницы.


В весенней акции снижения цен на электроинструмент Black&Decker участвуют: