0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Дискова пилка по дереву як вибрати

Дискова ручна пилка

Ще кілька десятиліть тому роботи по дереву, в основному, виконувалися за допомогою звичного всім інструменту - ножівки, але ті часи пройшли, і зараз вже мало хто використовує такий спосіб розпилювання. Для більш грубих робіт, які не потребують точності, наприклад, щоб розпиляти ліс-кругляк, застосовується бензопилка, а щоб виконати задачу, що вимагає максимальної чіткості виконання, використовується дискова пила. Цей вид електроінструменту буває правостороннім і таким, де двигун знаходиться з лівого боку. Вона призначена для розпилу дерев'яних заготівель, дерево-стружкових плит, а також фанери.

Як і весь електроінструмент, ручні дискові пилки поділяються на три типи: побутовий - з малою потужністю (500-1000 кВт), професійний - з двигуном середньої сили (в діапазоні від 900 до 1600 кВт), промисловий - з найпотужнішим типом двигуна (понад 1600 квт). Від сили двигуна залежать можливості пилки, такі як глибина пропила, розмір пильного матеріалу, продуктивність праці. Двигун пилки інстальований на пильне полотно, встановивши яке в потрібне положення, можна виконувати роботи під кутом в дев'яносто або сорок п'ять градусів, а за допомогою спеціально передбаченого механізму змінюється глибина пропила.

Продуктивність залежить від потужності, швидкісних характеристик і виду диска. Всі диски відрізняються матеріалом, з якого виготовлені, діаметром, формою зубів і їх кількістю. Для швидкого виконання завдання підбираються диски з невеликою кількістю великих зубців. Під точніші роботи або для завершального етапу застосовуються пилки з великою кількістю дрібних зубів, які набагато акуратніше проходять в оброблюваний матеріал. При виконанні робіт дисковою пилкою слід стежити за ступенем забруднення диска деревними смолами і тирсою. Своєчасне регулярне очищення значно подовжить термін його експлуатації.

Як вибрати ручну пилку по дереву

При виборі ручної дискової пилки, в першу чергу, необхідно звернути увагу на потужність двигуна і швидкість обертів, яка коливається в межах від 1800 до 5000 оборотів в хвилину. Для виконання простих завдань час від часу підійде модель з малою або середньою силою двигуна, а для постійної роботи з великою глибиною пропила потрібно більш потужна модель. Наступне, чому необхідно приділити увагу - це діаметр диска, кількість і форма зубців, які вибираються індивідуально, під певні види розпилювання. При цьому потрібно знати, що у кожного виробника співвідношення розміру і посадкового місця диска можуть відрізнятися, дана характеристика зазвичай вказується на корпусі пилки.

Хороша ручна пилка по дереву оснащується спеціальним запобіжним механізмом (захист від випадкового включення), без натискання якого не відбудеться запуск двигуна дискової пилки. Після виконання роботи кнопка захисту повинна повертатися у вихідне положення, автоматично зупиняючи обертання диска.

Деякі моделі дискових пилок оснащені кріпленням, призначеним для інсталяції інструменту на верстак або станину, що дозволяє їх експлуатувати в якості верстата.

Перед покупкою інструменту упевніться, що він відповідає Вашим вимогам і підходить для виконання робіт згідно з наміченими планами, а також має всі необхідні документи, які гарантують якість продукції. І пам'ятайте, що найкраща ручна пила поєднує в собі безпеку, надійність і простоту експлуатації.

"ЕСКО" - світ електроінструменту

Відвідавши сайт інтернет-магазину esco.ua, Ви зможете вибрати такий електроінструмент, як дискова пилка по дереву. Тут представлений широкий асортимент пилок, що працюють від мережі або на акумуляторних батареях, від відомих торгових марок, що говорить про надійність інструменту. Всі товари магазину мають гарантійний термін експлуатації і відповідають європейським стандартам якості.

Оплата замовлень здійснюється готівкою при отриманні товару, за допомогою систем електронних переказів, а також за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Доставка здійснюється кур'єрськими і транспортними компаніями, згідно з тарифами організації, яка виконує дану послугу.