0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Як вибрати акумуляторну дриль

Вибираємо для себе акумуляторну дриль

Рішення прийнято: дриль необхідна! Акумуляторна, мобільна, що працює в важкодоступних місцях. Тепер належить вирішити, як вибрати акумуляторну дриль, точніше - дриль-шуруповерт.

Для чого потрібна вона конкретно Вам - це перше питання. Ось які завдання люди зазвичай ставлять перед собою:

  • зібрати меблеву стінку або навіть один комод. Можливо, після цього Ви забудете про дрилі на роки - і це не смішне припущення, адже в будь-якому випадку Ви заощадите багато сил і нервів, тому таке рішення правильне;
  • зібрати кухню і повісити шафки - Вам доведеться свердлити отвори в стіні;
  • користуватися дрилем і в міській квартирі, і на дачі - перед Вами постане необхідність вибрати практично професійний інструмент "на всі випадки життя";
  • зробити подібну роботу способом заробітку, тоді нова дриль стане одним з компонентів набору інструментів, необхідних "профі".

Відповідь на основне питання і визначить вибір між двома класами інструменту - дриль ударна або безударний. Чи знадобляться отвори в стіні, і з якого матеріалу ця стіна зроблена. Свердління отвору в бетоні безударним дрилем задоволенням не стане, навіть якщо захочеться всього лише одну картинку повісити. У цеглі подібним інструментом зробити отвір можливо, але часу буде потрібно багато. У дереві - скільки завгодно!

Для професіоналів краще придбати комплект з дрилі-шуруповерта по дереву і спеціалізованого ударного інструменту для свердління отворів в стіні.

Вибираємо характеристики

Базові характеристики акумуляторів - напруга, що вимірюється в вольтах і ємність (ампер-години). Ці параметри вказуються в описі кожної моделі. Чим вище напруга, тим більшої потужності здатний досягати інструмент. Ємність визначає, скільки годин здатний пропрацювати інструмент на одній зарядці. Для побутових дрилів задовільні напруга 12 - 14,4 В і ємність 1,2 - 1,5 А/ч.

Зверніть увагу: деякі моделі не укомплектовані акумуляторами (це не страшно, якщо під рукою інструменти тієї ж лінійки фірми-виробника, як правило,зі взаємозамінним приладдям), у інших - один акумулятор, у третіх - два змінних акумулятора. Різниця в ціні становить до 30 відсотків, але досвід показує, що для складання однієї кухні з шести секцій буде потрібно більше одного акумулятора для безперервної роботи.

Більшість моделей змінюють частоту обертання патрона (кількість оборотів). Підвищена швидкість використовується під час свердління малих отворів, менша - для великих діаметрів (щоб свердло не згоріло). Зверніть увагу на характеристику «крутний момент», який позначається H/m. Чим момент, що крутить, більший, тим більше зусилля на свердло здатний додавати інструмент. Але навряд чи в побуті потрібно максимум зусиль, адже це здатне зірвати голівку шурупа.

Виробники пропонують два види патронів: одномуфтові швидкозажимні і двухмуфтові. Вважається, що з одномуфтовим патроном швидше замінюється необхідний елемент інструмента, але працювати зручно з обома типами. Зверніть увагу на те, на які діаметри свердел патрон розрахований.

Реалізуємо вибір

Яка модель потрібна - вже відомо. Але інтернет-магазин ЕСКО пропонує стільки виробів від світових виробників, що очі розбігаються. Немає проблем: менеджери магазину готові допомогти у виборі, підказати, чи варто купувати одну модель "на всі випадки життя", або краще скомплектувати набір спеціалізованих інструментів, та й підкажуть, які пристосування потрібні, а також узгодять спосіб доставки товару по Україні (починаючи з 1000 грн. - безкоштовно).