0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Як вибрати шуруповерт акумуляторний

Акумуляторний шуруповерт: призначення і різновиди

Шуруповерт - інструмент, основне призначення якого полягає в тому, щоб закручувати і викручувати шурупи і болти. Він допомагає в складанні меблів, роботі з гіпсокартонними конструкціями, дюбелями, анкерами. Якщо Ви часто зустрічаєтеся з подібними видами діяльності, то прилад прискорить і полегшить їх.

У випадку з шуруповертами найбільш затребуваними виявилися інструменти з акумуляторним типом живлення, так як вони більш мобільні, не вимагають підключення до електромережі. Найбільшим попитом на ринку користуються типи акумуляторів є NiCd і Li-Ion. Розглянемо їх плюси і мінуси.

 • NiCd тип. Основний плюс - це відносно невисока ціна. До мінусів можна віднести велику вагу і габарити, а також "ефект пам'яті". Через вплив даного явища акумулятор необхідно повністю заряджати і розряджати. Дозарядки знижують ємність. Термін служби такого акумулятора, в середньому, до 400 циклів зарядів. Ще одним мінусом даного типу є складність утилізації через вміст токсичного Cd.
 • Li-Ion тип. Завойовує все більшу популярність через низку переваг: невелика вага і габарити, низький саморозряд при зберіганні, відсутній "ефект пам'яті", можна дозаряджати, більш екологічний. З мінусів можна виділити високу ціну і швидку розрядку при негативних температурах. Зберігати такий акумулятор потрібно зарядженим. Термін служби - близько 100 годин роботи.

Основні характеристики шуруповертів

Правильно вибирати акумуляторний шуруповерт, відштовхуючись від завдань, які Ви хочете вирішити з його допомогою. Він може володіти додатковою ударною функцією або здатністю звичайної дрилі. Основні його показники - це:

 • ємність батареї - час роботи інструменту. Для побутових цілей досить до 2 Ач, більше - для професійного використання;
 • крутний момент - зусилля, яке додається до об'єкта. Для простих робіт досить 20 Нм, професійні можуть мати до 170 Нм;
 • число оборотів за хвилину. Цей показник залежить від наявності режимів. У приладі з одним режимом - до 800 оборотів / хвилину. Більш функціональними є 2-х режимні шуруповерти. У них є функція закручування (300-400 оборотів / хвилину) плюс функція свердління (в середньому, до 2000 оборотів / хвилину).

Акумуляторні шуруповерти в інтернет-магазині "ЕСКО"

В інтернет-магазині "ЕСКО" можна вибрати шуруповерти брендів Bosсh і DeWALT. В наявності представлені інструменти для побутового та професійного використання. Шуруповерти мають:

 • індикатор, який попереджає про низький заряд батареї;
 • підсвічування робочої зони;
 • тримачі для біт;
 • перемикач швидкостей;
 • безщітковий двигун;
 • ергономічну рукоять.

Компанія "ЕСКО" має понад 22 років досвіду роботи з інструментами, володіє власним сертифікованим сервісним центром, складськими приміщеннями. Оригінальність товарів підтверджена сертифікатами якості та гарантіями заводу-виробника.