0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Перфоратор BOSCH який вибрати

Як вибрати перфоратор BOSCH

Основне призначення перфоратора - це буріння отворів, свердління цегли, бетону і каменю. Список матеріалів може розширюватися, в залежності від наявності додаткових режимів в інструменті. Абсолютна більшість перфораторів, в першу чергу, відрізняються вагою самого електроінструменту:

  • легкі моделі - вагою до 3 кг. Як правило, це побутовий інструмент з малою потужністю (до 800 Ватт);
  • середня категорія відрізняється більшою вагою, яка доходить до 5 кг, а його потужність складає вже 1000 Ват. Використовується для виконання більш складних завдань;
  • важкі - мають вагу від 5 кг і вище. Професійний інструмент, що вирішує всі завдання, властиві перфоратору. Це потужний електроінструмент з енергоспоживанням від 1 кВт.

Солідна вага інструмента обумовлена потужністю двигуна, чим потужніше - тим важче. Всі моделі перфораторів BOSCH поділяються на дві категорії по розташуванню двигунів:

  • співвісні, коли ударний механізм і двигун знаходяться на одній осі. Такий варіант застосовується у виробництві легких і середніх за вагою моделей;
  • з вертикальним (нЕ співвісні). Двигун розташовується у вертикальному положенні щодо інструменту. Застосовується для інструменту професійної категорії.

Ударна сила і режими роботи

Ударна сила перфоратора вимірюється в джоулях. Для інструменту з малою потужністю ця сила складає до 3 Дж, середньої - до 10 Дж, важкий електроінструмент має найбільшу ударну силу, яка може досягати 30 Дж. Чим сильніше удар, тим більше можливостей пробурити отвір великого діаметру з мінімальною витратою часу. Найбільш актуальними перфораторами BOSCH для побутового використання вважаються моделі з ударною силою до 3 джоулів. Вони найкращим чином підходять для виконання робіт в домашніх умовах, де потрібно просвердлити невеликий отвір.

Практично всі моделі перфораторів оснащені трьома режимами роботи:

  • свердління. Дозволяє, не запускаючи ударний механізм, виконувати роботи по керамічній плитці, склу, дереву, із застосуванням спеціального затискного патрона, що має менший люфт;
  • удар. Підходить для свердління твердих матеріалів;
  • довбання. Застосовується для штроблення, монтажу або демонтажу вікон, дверей, навісних меблів або там, де це потрібно, як відбійного молотка.

Деякі моделі оснащені додатковими функціями, що полегшують роботу майстра і роблять її безпечніше. Це може бути: запобіжна муфта, яка відключає двигун при заклинюванні бура, або антивібраційна система (BOSCH Vibration Control), яка стане в нагоді при тривалій роботі з інструментом.

Виходячи з вищенаведеного, вибирайте такий перфоратор BOSCH, який підходить під виконання певних видів робіт і найбільш відповідає Вашим вимогам. Для вирішення побутових питань підійде легкий електроінструмент з невеликою ударною силою, якого достатньо для вирішення основних завдань в будинку. Для професійного щоденного використання придбайте інструмент середньої або великої ваги, який стане в нагоді при виконанні завдань по бурінню, штробленню або в якості відбійного молотка.

Перфоратори BOSCH від компанії ЕСКО

Купуючи електроінструмент в інтернет-магазині ЕСКО, Ви гарантовано отримуєте високоякісну продукцію, яка прослужить довгі роки. Тут Ви можете отримати професійну консультацію від менеджерів магазину, які нададуть повну інформацію про товар і допоможуть вибрати потрібний Вам інструмент. Компанія ЕСКО - офіційний дилер торгової марки BOSCH, що надає можливість покупцеві вибрати якісний інструмент від виробника за вигідною ціною. На всі товари, представлені в магазині, надається гарантійний термін відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Магазин гарантує своєчасну швидку доставку до покупця за допомогою транспортної компанії або кур'єрської служби доставки.