0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
 044 334 59 46 095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Рейтинг кращих будівельних пилососів

Перш ніж розглядати характеристики окремих моделей, трохи зупинимося на тому, навіщо потрібен рейтинг будівельних пилососів.

На нашому сайті представлені тільки найбільш ходові будівельні пилососи, які розраховані на різні умови роботи. Перш ніж вибирати кращий промисловий пилосос, слід знати, для яких цілей планується покупка, який вид забруднень переважає в тому чи іншому випадку. Покупку плануйте тільки з урахуванням очікуваних завдань. Якщо має бути прибирання квартири після ремонту - це одне, а постійна робота приладу в цеху або клінінгової компанії - це зовсім інший рівень вимог до техніки.

Основні критерії вибору

За якими параметрами потрібно вибирати клінінгову техніку? Як вище зазначено, все залежить від поставленого завдання. В даному випадку критерій ціни відходить на другий план і не може бути визначальним. Чим могутніше модель, тим вона дорожча, але і можливості у неї набагато ширші. Тому цінову політику ми будемо вказувати, але розглядати тільки в поєднанні з іншими факторами.

Найважливіший з них - це продуктивність, яка визначається потужністю двигуна. При цьому потрібно пам'ятати, що не у всіх випадках потрібен особливо сильний агрегат. Для прибирання квартири або робочого місця столяра цілком підійде невеликий автономний апарат, наприклад, модель DCV517N DeWALT. Його потужності цілком достатньо для якісного очищення від побутових забруднень або дрібного деревного пилу.

Слід звертати увагу на обсяг пилозбірника, особливо якщо машина буде задіяна на прибиранні цехів або будівельних площ. Промислові пилососи DeWALT мають різні ємності для пилу, починаючи від 7,5 л і аж до 25 л.

Наявність додаткових функцій для клінінгового обладнання не обов'язково, але вельми істотно збільшує арсенал його можливостей. Так, є моделі, здатні прибирати вологі забруднення. Є миючі пилососи. Для клінінгової компанії це незамінний апарат в роботі.

Джерелом живлення для техніки може бути акумулятор або стаціонарна електромережа. Якщо вам потрібен апарат для роботи поза домом, автономність роботи стає першочерговим критерієм.

Функція збирання вологого сміття або води є в дорогих моделях. По суті, ваш прилад вже і не пилосос в прямому сенсі цього слова, це збиральний багатофункціональний комбайн. З його допомогою ви очистите як сухі забруднення, так і бруд, і пролиту рідину.

Підсумуємо. Головні критерії вибору - це:

 1. Потужність двигуна.
 2. Обсяг пилозбірника.
 3. Наявність додаткових функцій (компресор, розетка, автоматичне очищення фільтра і т.д.).
 4. Автономне живлення.
 5. Довжина мережного шнура і шланга і т.д.

Колір і дизайн корпусу грають роль з тієї точки зору, що з красивою технікою працювати приємніше, та й яскравий апарат не загубиться в купі будівельного сміття. З іншого боку, на темному корпусі менш помітні плями і забруднення.

В кожному окремому випадку той чи інший технічний параметр виходить на перший план. Тому вирішувати, який будівельний пилосос краще, доведеться все ж вам. А ми надамо свою точку зору на це питання.

Як вибрати хороший будівельний пилосос?

Щоб наш рейтинг був більш об'єктивним, ми умовно розділили всі апарати на два підвиди - акумуляторні і мережеві. Таким чином, у нас вийде два міні рейтинга. Перші мають більшу автономністю і можуть працювати без прив'язки до стаціонарної електромережі. Ними зручно користуватися для зовнішнього прибирання приміщень, чищення салону автомобіля. Мінус тільки один - вони працюють до тих пір, поки в акумуляторі є достатній рівень заряду, потім їх потрібно підзарядити.

Мережеві і комбіновані пилососи володіють великою потужністю. Вони об'ємніші і важчі, але здатні збирати досить велике сміття, в тому числі після будівництва. Корпус в таких виробах зроблений з товстого, до 4 мм, ударостійкого пластику, що запобігає можливим пошкодженням.

Акумуляторні пилососи

На сайті компанії ЕСКО представлені акумуляторні моделі бренду DeWALT (країна походження - США). Вони відносяться до промислового класу. У зведеній таблиці нижче покажемо їх основні характеристики.

Параметри

DCV517N DeWALT

DeWALT DCV586MN

DeWALT DCV586MT2

Тип акумулятора

XR Li-lon 18В

54 В XR FLEXVOLT Li-lon

54 В XR FLEXVOLT Li-lon

Наявність акумулятора в комплекті

немає

немає

є

Потужність

180 Вт

Потужність 2000 Вт

Потужність 2000 Вт

Напруга живлення

18 В

54 В

54 В

Швидкість повітряного потоку

954 л / хв

1 482 л / хв

1 482 л / хв

Обсяг пилозбірника (сухе сміття)

1,9 л

11 л

11 л

Обсяг бака для води

немає

7,8 л

7,8 л

Вага

2,5 кг

6,5 кг

8,55 кг

Шланг

1 м

2,5 м

2,5 м

Насадки

2 шт

2 шт

2 шт

Фільтр

вхідний пиловий

HEPA фільтр M-класу

HEPA фільтр M-класу

Дистанційне управління

немає

є

є

Ціна

5089 грн

14999 грн

27999 грн

Просте порівняння показує, що модель DCV517N - це компактний прилад середньої потужності для невеликих площ. Його зручно використовувати для прибирання робочого столу, салону автомобіля, стелажів і т.п., тобто тих місць, де не потрібно дотягуватися довгим шлангом. Легкий, маневрений, ефективний і недорогий - це переваги апарату DCV517N.

Дві наступні моделі ідентичні, і відрізняються тільки наявністю в комплекті поставки фірмового акумулятора і зарядного пристрою для приладу DeWALT DCV586MT2. Цим же і пояснюється його більш висока ціна.

Серія DeWALT DCV586M - це потужні апарати, здатні виконувати сухе і вологе прибирання, оснащені високоефективними HEPA фільтрами. Безумовно, їх сфера застосування набагато більша, ніж у першої з розглянутих моделей. Крім того, в них встановлені безщіткові двигуни, що набагато збільшує термін служби цього обладнання. Комплектація пилососів DCV586MT2 фірмовим акумулятором і зарядним пристроєм у поєднанні з іншими параметрами виводить його на перше місце серед акумуляторних агрегатів.

Мережеві пилососи

Кращі будівельні пилососи в класі мережевих і акумуляторно-мережевих представлені торговими марками DeWALT і Bosch. Це апарати з високою потужністю електродвигунів, великим об'ємом пилозбірника і додатковими функціями, в числі яких можливість підключення безпосередньо до іншого електроустаткування.

DeWALT DWV900L

DeWALT DWV902L

BOSCH GAS15PS

BOSCH GAS20LSFC

BOSCH GAS25

Потужність

1250

1400

1100

1 200

1 200

Напруга живлення

220 В / 50 Гц

220 В / 50 Гц

220 В / 50 Гц

220 В / 50 Гц

220 В / 50 Гц

Швидкість повітряного потоку

4080 л / хв

4080 л / хв

1980 л / хв

3660 л / хв

3660 л / хв

Об'єм пилозбірника

30 л

35 л

15 л

15 л

25 л

Вага

9,5 кг

15 кг

6 кг

6 кг

12,7 кг

Діаметр шланга

32 мм

35 мм

35 мм

40 мм

35/40 мм

Довжина шланга

2,4 м

4,6 м

3 м

3 м

3 м

Насадки

3 шт

3 шт

3 шт

3 шт

3 шт

Додаткові опції

клас очищення L

Автоматичне очищення фільтра

Регулювання сили всмоктування.

Гофрований фільтр високоефективної очистки кат. С (стандарт BIA).

Двошаровий мішок.

Розетка для підключення електроінструменту.

Автоматичне включення / вимикання при роботі з електроприладами.

Зручна система кріплення мішка для пилу.

Функція всмоктування і видування.

Напівавтоматична система очищення фільтра.

Антистатичний шланг.

Вбудована функція компресора

для простої і швидкої сушки.

Напівавтоматична система очищення фільтра.

Розетка для під'єднання електроінструментів.

Автоматичне відключення пилососа при наповненні бака до макс. рівня.

Компактна конструкція.

Електромагнітна система очищення фільтра Plus-clеan.

Автоматичне вимкнення при максимальному рівні рідини.

Дистанційне управління.

Плавний пуск.

Повне спорожнення резервуара.

Два типу шлангів в комплекті.

Ціна

10889 грн

20617 грн

5669 грн

7720 грн

13750 грн

Промислові апарати DeWALT, як видно з порівняльної таблиці, мають більш високі показники потужності і сили повітряного потоку в порівнянні з обладнанням фірми Bosch. Об'єми бака для пилу і рідини у них теж більші. У моделі DeWALT DWV902L застосовані безліч корисних функцій. Особливу увагу звертає на себе можливість безпосереднього підключення електроінструменту. Спільна робота такого тандему призводить до моментального видалення сміття і пилу з робочої зони. Отже, чистими залишаються не тільки робочі поверхні. Пилосос продовжує працювати ще 15 секунд після вимикання електроінструменту для більш повного очищення. Менше пилу і викидів потрапляє в зону дихання робітника.

Будівельні пилососи Bosch відрізняються різноманіттям корисних опцій. Тут є напівавтоматична і електромагнітна (в моделі BOSCH GAS 25) системи очищення фільтрів. Це зручно, економить час на обслуговування апарату і дозволяє приладу безперервно працювати тривалий час.

Контроль рівня заповнення бака дозволяє уникнути перевантаження і продовжує термін служби фільтрів. Шланги діаметром 40 мм дозволяють збирати велику фракцію відходів виробництва або будівельного сміття.

За сукупністю параметрів найпотужніший пилосос з хорошим набором додаткових функцій - це модель DeWALT DWV902L. Його система фільтрації і двошаровий мішок затримують мікрочастинки пилу. Завдяки цьому не тільки поверхні очищаються від видимих ​​забруднень, але і повітря в зоні збирання стає чистіше. Корисні якості агрегату набагато перевищують відносно високу ціну.

Друге місце в цій підгрупі займає BOSCH GAS20LSFC. За співвідношенням ціни і комбінації функцій цього пилососа немає рівних. Тут є функція компресора для видування, вона ж використовується для сушки поверхонь. Передбачена можливість підключення електроустаткування через вбудовану розетку. Контроль рівня заповнення рідинного резервуара спрацьовує автоматично, відключаючи пилосос при досягненні максимуму.

Наступна позиція дістається BOSCH GAS 25. Це більш інноваційна модель зі схожими функціями, а також з дистанційним управлінням. Ціна її вдвічі вище, ніж у другого місця.

Пилосос BOSCH GAS 15 PS при дуже скромній ціні має властивість вдувати і видувати повітря. Робота в режимі компресора дозволяє видаляти пил і дрібне сміття у важкодоступних місцях, куди не можна дістати щілинною насадкою або щіткою. Базові режими сухого та вологого прибирання, напівавтоматичне очищення фільтра та інші опції також входять в число переваг цього агрегату.

DeWALT DWV900L - це професійна техніка високої потужності і класу очищення L. Застосовується в будівельних роботах для очищення від крейдяної, гіпсової і інших видів тонкодисперсного пилу. Для своєї потужності має невисоку вартість, може працювати тривалий час і обслуговувати великі приміщення.

Акумуляторно - мережеві пилососи

Ми не будемо робити порівняльну таблицю і детально зупинятися на цій категорії. У нашому магазині вона представлена ​​двома моделями, схожими за більшістю параметрів. Це DCV584L за ціною 8 976 грн., і DCV582 вартістю 8 541 грн. Обидва апарати відносяться до класу професійної техніки, оснащені HEPA фільтрами, що миються. При загальній вазі до 5 кг кожен з них має ємність пилозбірника 7,5 л і швидкість повітряного потоку 954 л / хв. Стандартні 32-х міліметрові шланги довжиною 2 м входять в комплект.

Ці пилососи призначені для роботи як від мережі 220 в, так і від акумуляторів. Відмінність цих апаратів між собою полягає в моделі акумуляторної батареї. У приладі DCV584L використаний новий тип акумуляторів XR Flexvolt, який продукує робочу напругу 14,4 В або 18 В. Обидва апарати розраховані на сухе і вологе прибирання і за своїми виробничими характеристиками приблизно рівноцінні.

Висновки

Підіб'ємо підсумки нашого невеликого рейтингу професійної клінінгової техніки. Кращі промислові пилососи володіють не тільки високою потужністю і продуктивністю, але і цілим рядом додаткових функцій. В тому числі:

 • високоякісні HEPA фільтри з напівавтоматичними або електромагнітними системами очищення;
 • можливість приєднання електроінструменту і одночасного включення його з пилососом, завдяки чому значно скорочується викид сміття і пилу в робочу зону;
 • можливість вологого і сухого прибирання, а в деяких випадках - видалення пролитої рідини;
 • контроль рівня наповнення бака для рідини;
 • вбудований компресор для функції видування;
 • можливість працювати від акумулятора або від мережі;
 • дистанційне управління.

  Деякі пилососи DeWALT сумісні з системами зберігання інструментів TSTAK. Це дозволяє організувати робоче місце з максимальною ефективністю і компактно розмістити все необхідне обладнання.

Перелік найбільш вдалих моделей промислових пилососів виглядає так:

 1. DeWALT DWV902L
 2. BOSCH GAS20LSFC
 3. BOSCH GAS 25
 4. BOSCH GAS 15 PS
 5. DeWALT DCV584L
 6. DeWALT DWV900L
 7. DeWALT DCV586MT2
 8. DeWALT DCV517N

  Як ми підкреслювали вище, найкраща модель - це та, яка відповідає вашим виробничим потребам. Тому потрібно уважно проаналізувати свої завдання і вже виходячи з них вибирати відповідний пилосос. У столярному цеху більш доречний буде DeWALT DWV902L, на будмайданчику - BOSCH GAS20LSFC або BOSCH GAS 25. У невеличкій майстерні можна обійтися пилососом DeWALT DCV517N. Фахівці компанії ЕСКО готові надати повну і детальну консультацію з усіх питань, що стосуються професійної техніки. Чекаємо вас в наших магазинах!