0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Вибір електричної газонокосарки

Електричні газонокосарки та їх особливості

Електричну газонокосарку можна порадити тим користувачам, які не виносять шум, чутливі до запаху бензину, не хочуть возитися з двигуном внутрішнього згоряння. Такі пристрої можуть обробляти газони, садові ділянки, галявини як малої площі (до 500 м2), так і великої (до 2 га). Вони не потребують паливно-мастильних матеріалів і регулярного техогляду.

Щоб правильно вибрати електричну газонокосарку, необхідно врахувати такі параметри, як площа ділянки, його віддаленість від електромережі, рельєф місцевості, вид рослинності, частота стрижки трави, потрібна висота зрізу. Виходячи з цих даних можна зробити вибір на користь тієї або іншої моделі. Чим більше і складніше ділянка, тим повинна бути вище потужність і довше смуга скошування. Відповідно, такі пристрої будуть коштувати дорожче.

Огляд електричних газонокосарок в залежності від площі ділянки

У Вас невеличкий газон до 500 м2 недалеко від будинку з м'якою травою? Хороший вибір електричної газонокосарки - це мережевий несамохідний пристрій з шириною смуги скошування 30 - 40 см, потужністю до 1500 Вт. Це легкі, маневрені і недорогі механізми. У ТОП електричних газонокосарок з такими параметрами подають моделі шведського бренду Stiga Collector 35E з двигуном потужністю в 1000 Вт і шириною захвату 33 см, 5 років гарантії на всі моделі.

Якщо близько немає джерела живлення, Вас виручить акумуляторна модель цього виробника - SLM3448AE. Ємність акумулятора - 2 А / г, ширина захвату - 34 см, але такий пристрій набагато дорожче.

Вам потрібно обробити площу від 500 м2 до 1000 м2? Роздумуєте, яка електрична газонокосарка впорається краще? Потрібна косарка потужністю від 1.5 до 2 кВт, шириною смуги скошування від 38 до 50 см, об'ємом травозбірника 50 - 60 л. Таким параметрам відповідає модель Stiga Combi 44ES. Якщо потрібно акумуляторний пристрій, то можна звернути увагу на DeWALT DSMW564P2, оснащена безщітковим двигуном з Li-ion акумулятором. Ємність приладу - найкраща (5 А / г).

Асортимент електрогазонокосарок в інтернет-магазині "ЕСКО"

У магазині "ЕСКО" представлені товари брендів Stiga, DeWALT, Alpina, BLACK + DECKER, їх моделі регулярно потрапляють до рейтингу найбільш популярних електричних газонокосарок. Вся продукція сертифікована і має гарантію якості. Магазин має власні сервісні та демонстраційні центри, де завжди можна попросити: "Порадьте кращі моделі". Наші консультанти професійно допоможуть з вибором. На сайті також представлені докладні характеристики товарів, є сортування за параметрами. За допомогою їх Ви можете швидко вибрати, яку електричну газонокосарку придбати. Магазин забезпечує безкоштовну доставку замовлень будь-яким зручним способом.