0 800 33 59 46безкоштовно по Україні
 (044) 334 59 46 (095) 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
 
1

Новини

 • Велика знижка на електротранспорт EnerSol в інтернет магазині esco.ua

  09.06.2021

  Велика знижка на електротранспорт EnerSol в інтернет магазині esco.ua

  Інтернет-магазин ЕСКО влітку 2021 у рік знижує ціну на всі моделі електротранспорту EnerSol: гіроборд (гіроскутер), електровелосипед і електросамокат. Тепер Ви можете купити дешево зі знижкою до 27% за вигідною ціною: гіроборд (гіроскутер) EnerSol EnerSol-E10. Гіроборд (гіроскутер) EnerSol EnerSol-E12. Електровелосипед EnerSol EnerSol-E20. Електровелосипед EnerSol EnerSol-E26.

 • Новий склад ESCO «КУРЕНІВКА»!

  08.06.2021

  Новий склад ESCO «КУРЕНІВКА»!

  Раді представити наш новий склад «КУРЕНІВКА»! Це був відповідальний та необхідний крок, адже наш асортимент постійно розширюється і вже не може вміщуватись на наявних складських площах. А найголовніше, що цей склад знаходиться за нашим офісом у новому приміщенні, тому Вам не потрібно буде далеко їхати за інструментом чи садовою технікою.

 • Звіт про виставку INTERTOOL KIEV 2021

  07.06.2021

  Звіт про виставку INTERTOOL KIEV 2021

  З 18 по 20 травня в столичному МВЦ відбулась 22-а Міжнародна виставка професійного інструменту та садової техніки - INTERTOOL KIEV 2021. За ці дні виставки, ми провели 6 демонстрацій по DEWALT, MUNGO, STIGA та іншим брендах і кожен раз дивувались та раділи, скільки охочих зупинялось біля нашої Демозони, це неймовірно приємно! Тому в наступний раз ми зробимо ще більшу територію для Демозони, щоб вам було зручніше. Дякуємо всім хто приєднувався до нас, ваші зацікавлені очі та влучні запитання – найкращий комплімент для нас!

Снижение цены на опрыскиватели и разбрасыватель SOLO

01.03.2016 Акція завершена.

Снижение цены на опрыскиватели и разбрасыватель SOLO

Приход весны специализированный интернет-магазин строительных инструментов и садовой техники знаменует акцией на снижение цены техники для сада от немецкого производителя SOLO, на протяжении которой Вы сможете приобрести некоторые модели опрыскивателей и разбрасыватель удобрений по низкой цене со значительной скидкой. Техника SOLO обеспечит Вам полноценный уход за садовым и приусадебным участком.

С помощью опрыскивателя Вы с легкостью и простотой сможете обеспечить надлежащий уход для плодовых деревьев, газонов, цветочных клумб, грядок с овощами и других насаждений на Вашем участке. Опрыскиватели SOLO изготовлены из качественных и прочных материалов, будут служить Вам на протяжении длительного времени. А небольшие ручные опрыскиватели помогут ухаживать за комнатными растениями и будут надежными помощниками в домашних делах.

Разбрасыватель удобрений SOLO 421 — это эргономичная, удобная пластиковая сеялка, которая подходит для посева газонных трав на небольших участках. Может использоваться для разбрасывания гранулированных удобрений. Сеятель можно использовать и для посыпания дорожки реагентом в зимний период, так же удобно использовать на пересеченной местности, где не подходят механизированные средства. Надежная пластиковая конструкция со встроенным распределителем обеспечивает равномерную подачу семян или смеси.

Полный список акционных моделей SOLO, представлен ниже: