0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
044 334 59 46
095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Наші бренди

EnerSolSEQUOIADeWaltBLACK+DECKERBLACK+DECKER HDDSTANLEY PTSTANLEYBOSTITCHSOLOSTIGAALPINACEDIMAMungo

BLACK+DECKER - твоя улюблена техніка для дому

BLACK+DECKER - твоя улюблена техніка для дому

1979 рік - BLACK&DECKER створює і виводить на ринок акумуляторні ручні пилососи, заклавши тим самим абсолютно нову концепцію прибирання оселі.

1983 рік - На світовому ринку був запропонований ряд інноваційно нових побутових приладів, включаючи акумуляторний міксер HandyMixer ™ та акумуляторний ніж, а також електричну праску з автоматичним вимкненням Automatic Shut-Off ™.

2006 рік - Вихід на ринок новинки в компактних пилососах: пилосос, який мав можливість фіксовано регулювати кут нахилу сопла для максимального комфорту та зручності в прибиранні різноманітних поверхонь. Модель, яка завоювала прихильність багатьох користувачів у всьому світі, виробляється і дотепер.

2009 рік - Продовження інноваційних новинок: компактний пилосос у поєднанні із гнучким гофрованим шлангом, який дозволяє прибирати у важкодоступнихмісцях. Новинка знайшла широке застосування в побутових цілях та в догляді за автомобілем.

2010 рік - Еволюція сегмента гіпоалергенної домашньої дезінфекції.

BLACK+DECKER розробив серію Steam Mop ™ Deep Clean, що охоплює всебічне рішення для очищення паром різноманітних поверхонь, в тому числі і покриттів підлоги. Глобальний успіх та широке визнання призвели до розробки повного спектру техніки в цьому напрямку та нові розробки в екологічному прибиранні з використанням тільки води та тепла. Постійні інновації знайшли відображення в оновленні модельного ряду товарів в 2012 та 2017 роках з одночасним запуском системи SteaMitt ™, яка не мала аналогів в світовій практиці.

2016 рік - Впровадження систем автоматичного розпізнання типів покриття підлоги, що значно спростило вибір оптимального режиму роботи користувачам вертикальних пилососів. Система автоматично визначає тип покриття: тверде чи килимове, та автоматично збільшує силу всмоктування при переміщенні пилососа з твердого покриття на килимове.


Парові щітки BLACK+DECKER

Огляд парової щітки BLACK+DECKER