0 800 33 59 46
безкоштовно по Україні
 044 334 59 46 095 282 08 08
Доставка по всій Україні. 
Від 1000 грн - безкоштовно
0
1

Новини

Ексклюзивна ціна на багатофункціональний інструмент BLACK+DECKER MT350K

31.08.2018 Акція завершена.

Ексклюзивна ціна на багатофункціональний інструмент BLACK+DECKER MT350K

Відмінна можливість купити дешево багатофункціональний інструмент Multievo™ BLACK+DECKER MT350K за ексклюзивною ціною в спеціалізованому інтернет-магазині будівельних інструментів ЕСКО. Крім того, кожен покупець багатофункціонального інструмента MT350K отримує сертифікат з промо-кодом, що забезпечує знижку на весь асортимент продукції BLACK+DECKER в розмірі 10% до кінця 2018 року.

Дана модель багатофункціонального інструмента Multievo™ MT350K поставляється з головкою дрилі-шуруповерта, що забезпечує швидкість і потужність для свердління отворів великого діаметру (25 мм) в деревині та металі (10 мм). Інші змінні головки для системи Multievo™ можна придбати додатково.

Багатофункціональний інструмент Multievo™ BLACK+DECKER MT350K має наступні особливості:

  • Важливою особливістю BLACK+DECKER MT350K є можливість застосування різних робочих головок системи Multievo™, які легко встановлюються і замінюються. У стандарті він оснащується універсальною головкою шуруповерт/дриль, за допомогою якої можна затягувати саморізи і свердлити отвори. Змінні головки інших типів можна придбати окремо. Втім, навіть найпростіша універсальна головка володіє дуже непоганими можливостями, дозволяючи свердлити 25-міліметрові отвори у виробах з деревини або 10-міліметрові – в металі.
  • В режимі шуруповерта можна вибирати одну з десяти градацій крутного моменту, щоб успішно закручувати саморізи в матеріали різної твердості. Швидкість обертання електропривода регулюється звичним способом – за допомогою кнопки сенсорного типу, сила натискання на яку задає потрібні параметри. Потужність електромотора складає триста ватт при робочій напрузі 220 вольт, а живлення гарантує, що Вам ніколи не доведеться переривати роботу через несподівано разрядившегося акумулятора, який доводиться досить довго заряджати. І не потрібно боятися, що кабель буде обмежувати Вашу автономність – його довжина складає цілих три метри, а при необхідності можна використовувати і подовжувач.
  • Багатофункціональний електроінструмент MT350K від BLACK+DECKER важить всього півтора кілограми і за рахунок відмінної балансування надзвичайно зручний у роботі. На холостому ходу електропривод розвиває швидкість 700 хв-1, а під навантаженням видає граничний крутний момент 20.5/33 Нм. Ергономічна рукоятка з прогумованими вставками прямо-таки сама в руку лягає, а в її нижню частину вбудований тримач для двосторонньої складання насадки. Поряд з пусковою кнопкою передбачена кнопка реверсу.
  • BLACK+DECKER MT350K не має аналогів серед усіх інших різновидів електроінструменту. При установці додаткової робочої головки він легко може перетворюватися в електропилу, шліфмашину або ж електролобзик. Якщо додати стандартні шуруповерт і дриль, виходить цілих п'ять різних інструментів, які «заховані» в одному зовсім невеликому пристрої. Звичайно, очікувати від багатофункціонального інструмента можливостей професійного електролобзика або ж шліфувальної машини не варто, однак для побутового застосування це – найбільш оптимальний за всіма параметрами варіант.
  • Для обробки металу та деревини, монтажних, ремонтних і будівельних робіт багатофункціональний BLACK+DECKER MT350K запропонує дуже ефективне рішення з досить високою, як для електроінструменту любительській категорії, продуктивністю. Не захаращуйте домашню майстерню непотрібними видами інструменту – один універсальний MT350K зі змінними головками успішно впорається з будь-яким завданням і обійдеться дешевше, ніж покупка спеціалізованої шліфмашини, пилки або електролобзика, які в повсякденному побуті використовуються вкрай рідко і часто просто простоюють.